„Didįjį šou burbulą“ palikusi Kristina sulaukė neįtikėtinos staigmenos: netveria džiaugsmu

Sekmadienį iš „Didžiojo šou burbulas“ iškrito dainininkė Kristina Jurė. Moteris į projektą ėjo nežinodama kas ten jos laukia, tačiau savo patirtimi džiaugiasi, o iškritimo proga net gavo dovanų dainą. Kaip sekėsi sutarti su kitais dalyviais bei kokie atsiminimai maloniausi, atlikėja pasakoja naujienų portalui tv3.lt.

17

Atlikėja Kristina Jurevičiūtė, geriau žinoma kaip Kristina Jurė, projekte neišbuvo ilgai, tačiau paliko didelį įspūdį tiek žiūrovams, tiek projekto dalyviams.

Apsispręsti dėl dalyvavimo projekte Kristinai nereikėjo daug laiko, ji įpratusi priimti visus likimo duotus iššūkius.

„Laiko galvoti daug ir nebuvo. Namuose sėdėti atsibodo, o aš esu linkusi priimti daugelį gyvenimo siūlomų iššūkių, taigi ilgai negalvojusi – sutikau. Nebuvau mačiusi nei vienos, jokio realybės šou, serijos, tai buvo smalsu pamatyti ir išbandyti kitokią gyvenimo mokyklą“, – pasakoja atlikėja.

Kristina sako, kad į jos sprendimą, dalyvauti realybės šou, ne visi artimieji žiūrėjo palankiai, tačiau palaikymo sulaukė tikrai daug.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai žiūrovų širdis bandė užkariauti populiariausiais lietuviškais hitais

Projektas padėjo pažinti save

„Didžiojo šou burbulas“ dalyvė atvirauja, kad šiame projekte atrado daug naujų dalykų ir geriau pažino pati save:

„Išmokau labai daug naudingų dalykų ir gudrybių iš visų talentingų mane supusių scenos žmonių, susiradau draugų, pamačiau kaip iš vidaus atrodo realybės šou ir kaip jis veikia.

Taip pat pradėjau ilgą susitaikymo su savimi procesą. Pradedu pripažinti sau savo stipriąsias bei, žinoma, silpnąsias puses ir suvokti, kad aš nesu nei gera, nei bloga, aš tiesiog esu. Ir to pakanka. Mylėti save daugumai yra labai sunku, bet norint laimingai gyventi – būtina bent pabandyti.“

Atlikėja pasakoja projekte atradusi ir naujų draugų. Gerai susibendrauti pavyko su Geleibra, Violeta DaQueen, Ustinu, Ieva, Justinu Lapatinsku. Taip pat labai gerą įspūdį paliko Auggi, Marius Jampolskis, Fara ir Radži. Kristina teigia projekte su niekuo stipriai nesusipykusi, o su nelabai patikusiais žmonėmis į kalbas ir nesileidusi:

„Šiaip sutarti su visais sekėsi neblogai, dauguma tikrai labai smagūs žmonės, o su kuo nesinorėjo bendrauti, tai ir nelindau.“

REKLAMA

Įtampa jautėsi dalyvių konfliktų metu

Vienoje vietoje, ilgą laiką gyvenant su tais pačiais žmonėmis, neretai kyla ir konfliktų, jaučiama įtampa. Visur ir visada tave stebinčios kameros taip pat nepadeda, nuslėpti tikruosius jausmus tampa be galo sunku. Kristina pasakoja, jog stengėsi vengti visų kofliktinių situacijų, tačiau aplinkoje jų buvo nemažai:

„Įtampa labiausiai jautėsi dalyvių konfliktų ir „išpažinčių vakaro“ metu. Aš blogos, radiacinės atmosferos labai nemėgstu.

Taip pat, nori, nenori, bet žinai, kad visur tave supa kameros ir mikrofonai, todėl nuolat turi būti sujungęs liežuvį su smegenimis, o tai ne visada pavyksta.“

Projekto metu Kristina Jurė buvo labai atvira, nieko neslėpė nuo žiūrovų ir kitų dalyvių. Pati Kristina mano, jog ši savybė jai galėjo tiek padėti, tiek ir pakišti koją. Atlikėja neslepia – realybės šou yra žaidimas, kurio ji žaisti nemoka.

Palikus projektą prisiminimuose daugiausia išlieka malonios akimirkos. Kristina pasakoja, kad jų buvo tikrai nemažai ir dalinasi labiausiai įsiminusiais momentais:

„Man labiausiai patiko Mariaus ir Radžio juokingos gyvenimo istorijos. Dar įsimintina buvo, kai su Violeta radom Norbertą po savo lova, kuris ten gulėjo gal 20–30minučių. O ir „centriuko“ siaubo vakaras dabar jau sukelia tik šypseną.“

Dėl iškritimo stipriai neliūdi

Nors atlikėja buvo spėjusi tapti kai kurių dalyvių favorite, tačiau žiūrovų balsai lėmė gan ankstyvą jos atsisveikinimą su projektu. Pati Kristina dėl savo iškritimo labai neliūdi, ir mano, kad viskas gavosi taip kaip ir turėjo būti. Pasak dalyvės, esant realybės šou, apie ateitį galvoti ir kažką prognozuoti labai sunku, nes veikia daug skirtingų faktorių. Kitaip manė atlikėjos mylimasis Karolis. Jis nesitikėjo taip greitai sulaukti grįžtančios Kristinos, tačiau ją pasitiko su džiaugsmu ir šiltu, ilgai lauktu apkabinimu.

Paklausta ar ką nors keistų, jei turėtų galimybę, atlikėja atsako neigiamai:

„Oi, tikrai ne. Mano tikslas buvo išlikti savimi ir mokytis geriausių dalykų iš profesionalų. Išėjusi pajaučiau, kad galbūt prie nepažįstamų žmonių ir daugybės kamerų buvo sunku pilnai atsiskleisti, bet žinau, kad grįžus atgal, tai, ko gero, iš esmės nepasikeistų.“

Iškritimo iš projekto proga, iš vieno žmogaus, Kristina Jurė dovanų gavo dainą. Atlikėja šia dovana labai džiaugiasi ir laukia, kada galės ją parodyti pasauliui. Tad tuos, kurie palaikė Kristiną „Didžiajame šou burbulas“ ir džiaugėsi jos pasirodymais, atlikėja greitai nustebins naujais kūriniais.


Rašyti komentarą...
A
Alytus
2021-04-09 16:54:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Radžius yra Radžius, kaip liaudies išmintis sako, jis prie svečio ir prie pečiaus visur tinka, sėkmės tau Radzi! Špygą taukuata!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų