Mirė 33-ejų sulaukusi kantri muzikos žvaigždė: dainininkės gyvybė užgeso staiga

Patvirtinta, kad country muzikos žvaigždė Taylor Dee mirė, sulaukusi 33 metų. Jaunoji menininkė mirė pereitą savaitę po sunkių sužalojimų, patirtų per automobilio avariją Teksase.

Vietinio CBS filialui Teksaso country muzikos asociacijos atstovė spaudai Linda Wilson pasakojo: „Taylor Dee buvo tikras talentas, turinti širdį ir aistrą ne tik muzikai, bet ir žmonėms. Kiekviename koncerte spindėdavo jos talentas, bet svarbiausia, kad  gerbėjams ji leido pažinti savo širdį. Mums jos labai trūks“.

Spėjama, kad avarija įvyko apie 22.30, kai dainininkė, per vėlai pastebėjusi išvažiavimą iš autostrados, staigiai stabdė, ir buvo išsviesta iš besiverčiančio automobilio. Kartu su ja važiavęs keleivis patyrė nežymius sužalojimus, rašo dailystar.co.uk

Dainininkės vardą muzikos pasaulyje išgarsino 2019 metais išleistas  jos debiutinis albumas „The Buzz".

Duodama interviu leidiniui „Pro Country", dainininkė anksčiau prisipažino, kad ji  dainose norėjo parodyti savo smagiąją pusę. Nors Taylor mėgo dainuoti nuo pat vaikystės, tačiau tik sulaukusi paauglystės pasirinko dainininkės karjerą.

Tam pačiam leidiniui ji sakė: „Koncertavau Dalaso mero kalėdiniame renginyje, dainavau valstijos regioniniame chore ir tada supratau, kad tą norėčiau daryti visą savo gyvenimą. Dainavimas scenoje ir klausytojų reakcija kažką pakeitė manyje, nebenorėjau nulipti nuo scenos“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų