Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vladimiras Putinas praleidęs Rusijos naktinę ledo ritulio lygą, kurioje paprastai kiekvienais metais pasirodo ir čiuožia ledu, daugumai sukėlė įtarimų. Įvairios kalbos kilo ir kuomet viename vaizdo įraše jis buvo užfiksuotas su tamsiomis dėmėmis ant abiejų skruostų.

Vladimiras Putinas praleidęs Rusijos naktinę ledo ritulio lygą, kurioje paprastai kiekvienais metais pasirodo ir čiuožia ledu, daugumai sukėlė įtarimų. Įvairios kalbos kilo ir kuomet viename vaizdo įraše jis buvo užfiksuotas su tamsiomis dėmėmis ant abiejų skruostų.

REKLAMA

Vladimiras Putinas praleido savo kasmetinį ledo ritulio pagrindinį renginį ir sukėlė naujas intrigas, kurios susijusios su sveikatos ar saugumo problemomis.

Vietoje to, Rusijos prezidentas pasirodė vaizdo įraše, kuriame abiejuose jo skruostuose buvo matomos tamsios dėmės.

Kiekvienais metais, gegužės mėnesį, V. Putinas įprastai visuomet pasirodo iškilmingose ledo ritulio rungtynėse, kurios yra Rusijos naktinės ledo ritulio lygos nacionalinės šventės dalis.

Tačiau šiais metais, nors ir dauguma tikėjosi, kad prezidentas sudalyvaus, tačiau vietoje to, jis atsiuntė vaizdo įrašą, kuris buvo nufilmuotas Juodosios jūros kurorte Sočyje.

REKLAMA

Rusijos prezidentas nedalyvavo rungtynėse, nors buvo visai netoliese kurorte, kuriose dažniausiai susirenka  aukščiausi pareigūnai, saugumo vadovai, oligarchai ir įžymybės.

Vienas Maskvos šaltinis sakė: „Jo dienotvarkėje tai visada buvo užimta data. Kažkas turėjo būti tikrai ne taip, kad jis nepasirodytų.“

2021 m. gegužę V. Putinas gyrėsi, kad ledo ritulys jam suteikė ilgaamžiškumą ir pasinaudodamas proga paneigė savo sveikatos problemas.

„Žaisdami ledo ritulį prailginate savo gyvenimą, suteikiate jam geresnę kokybę ir gilesnę prasmę“, – gyrėsi tą kartą jis.

Šiais metais, vaizdo įraše pasirodęs V. Putinas ant veido turėjo paslaptingų tamsių dėmių, kurias galbūt užmaskavo makiažas. Sklando nauji gandai dėl tariamų 69 metų Rusijos prezidento sveikatos problemų ir galimos būsimos operacijos, rašoma mirror.co.uk.

Niekada nepraleidžia

Tuo tarpu jis ir toliau tęsia invaziją Ukrainoje, kuri jau nusinešė tūkstančius aukų.

REKLAMA
REKLAMA

Dėl V. Putino sveikatos problemų sklando įvairiausios spėlionės neva jis serga Parkinsono liga, pilvo vėžiu, turi skydliaukės sutrikimų arba šizoafektinį sutrikimą. Kremlius tvirtina, kad Putinas yra sveikas, tačiau taip pat spėliojama, kad jam greitu metu bus atliekama operacija.

Kita nepasirodymo rungtynėse priežastis galėjo būti susijusi su saugumu, kuomet Raudonojoje aikštėje buvo atšauktas 77 orlaivių skrydis kasmetiniame Pergalės dienos parade.

Jau anksčiau kalbėdamas Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas leido suprasti, kad prezidentas nedalyvaus 2022 metų ledo ritulio rungtynėse. Vietoje to vaizdo žinutėje Putinas pasakė: „Linkiu jums sėkmės ledo mūšiuose ir viso ko geriausio. Ir kaip sakoma, tegul laimi geriausi.“

„Regional Kuban News“ pranešė: „Buvo tikimasi, kad Vladimiras Putinas taip pat žais „Legends of Hockey“. Tačiau gegužės pradžioje Rusijos Federacijos prezidento spaudos atstovas Dmitrijus Peskovas paskelbė, kad valstybės vadovas žaidime nedalyvaus.

REKLAMA
REKLAMA

Tai tik antras kartas per iškilmingų rungtynių istoriją nuo 2012 metų, kai prezidentas praleidžia šias rungtynes. 2013 metais jis surengė simbolinį pasirodymą ir rungtynes ​​stebėjo iš tribūnos.“

Būtent tais metais, Vladimiras Putinas teisinosi, kad tokį sprendimą nulėmė sveikatos problemos. Vis dėlto, nuo pradėtos invazijos Ukrainoje, viešumoje vis netyla gandai, kad jo sveikata tik prastėja.

dingsta is akiracio kazkuriam laikui, nes tuo metu leidziasi botulina ar helorona.Ir koks skirtumas. Kai protas nebeveikia, tampama pasaulio patyciu objektu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų