Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pulkininkas Shalva Museliana, kuris yra Kremliaus ieškomų asmenų sąraše, yra apkaltintas kyšio ėmimu tiekiant sniego motociklus, visureigius ir greitaeigius katerius Arkties sargybos pajėgoms.

Pulkininkas Shalva Museliana, kuris yra Kremliaus ieškomų asmenų sąraše, yra apkaltintas kyšio ėmimu tiekiant sniego motociklus, visureigius ir greitaeigius katerius Arkties sargybos pajėgoms.

REKLAMA

Gandais apipinta Vladimiro Putino meilužė Alina Kabajeva vakar šventė savo 39-ąjį gimtadienį, o Rusijos valdžia pradėjo baudžiamąjį tyrimą dėl pulkininko, jos buvusio partnerio, rašo mirror.co.uk.

Buvusiam vaikinui gresia kalėjimas

Teigiama, kad buvusi gimnastė yra nėščia.- Pulkininkas Shalva Museliana pabėgo į užsienį, apkaltintas saugumo sabotavimu keturiuose strateginiuose Arkties uostuose dėl „kyšių ėmimo skandalo“.

Buvusiam žavingos sportininkės vaikinui, vyresniam už ją 13 metų, gresia kalėjimas, jei jis bus surastas užsienyje ir išduotas Maskvai.

REKLAMA

Jis buvo vedęs ir turėjo mažą dukrelę, kai 2000-ųjų pradžioje užmezgė santykius su Kabajeva. Prieš jai susipažįstant su Putinu, jis sakė: „Mes draugaujame beveik pustrečių metų ir manau, kad esu jos pirmasis ir paskutinis vyras. Visa kita yra mūsų asmeninis reikalas“.

Netrukus po jų išsiskyrimo Kabajeva jam pažadėjo „likti draugais“.

 

Turi mažiausiai du vaikus

Tada pasigirdo gandai, kad ji užmezgė slaptus santykius su Kremliaus lyderiu, kuris tuo metu buvo vedęs. Tai visada buvo neigiama, tačiau pastaruoju metu pasirodė naujų pranešimų, kad ji ir Putinas, kuriam šiemet sukaks 70 metų, turi mažiausiai du bendrus vaikus, kuriuos slepia nuo Rusijos rinkėjų.

Prezidentas šią savaitę skrido į Juodosios jūros kurortą Sočį, kur, kaip įtariama, gyvena Kabajeva, o užvakar prieš jos gimtadienį apžiūrėjo elitinę mokyklą. Kremlius niekada nekomentuoja privataus Putino gyvenimo ir gandų, kad žvaigždė yra slaptoji Rusijos pirmoji ponia.

REKLAMA
REKLAMA

Tariami jos buvusiojo Muselianos nusikaltimai buvo padaryti, kai jis buvo atsakingas už „antikriminalines saugumo priemones“ Rusijos nacionalinėje gvardijoje, kuri yra tiesiogiai pavaldi Putinui.

Jis ir kiti įtariamieji yra kaltinami kyšio ėmimu tiekiant sniego motociklus, visureigius ir greitaeigius katerius Arkties sargybos pajėgoms.

 

Išsiskyrė abipusiu sprendimu

Rusijos tyrimų komiteto, kuriam vadovauja buvęs Putino universiteto kurso draugas, atliktas tyrimas padarė išvadą, kad „pulkininkas Shalva Museliana organizavo valstybės lėšų vagystę“, pranešė laikraštis „Kommersant“. Įranga turėjo apsaugoti Provedenijos, Tiksi, Peveko ir Sabetos uostus ir buvo įsigyta, davus kyšį tiekėjams.

Teigiama, kad pirkinys netiko numatytai paskirčiai. Nusikalstama grupuotė „pasižymėjo aiškiu vaidmenų pasiskirstymu, nepriekaištinga disciplina, gebėjimu konspiruotis“.

Dėl kaltinimų buvusiam Kabajevos mylimajam ir dar keturiems vyresniems Rusijos apsaugininkams galimai gresia iki penkerių metų kalėjimo.

REKLAMA
REKLAMA

Pranešama, kad jis yra Rusijos tarptautiniame ieškomų asmenų sąraše. „Mes išsiskyrėme, tai buvo abipusis sprendimas“, – sakė Kabajeva. „Palaikėme gerus santykius ir maniau, kad liksime draugais“.

Museliana daug išmokė mane apie gyvenimą ir esu jam labai dėkinga“, – pridūrė ji.

 

Teigiama, kad slapstosi

Neseniai viename Šveicarijos laikraštyje paskelbtame pranešime teigiama, kad Kabajeva pagimdė Putinui du sūnus, vieną 2015 metais Šveicarijoje, antrąjį – 2019 metais Maskvoje.

Putinas užvakar apžiūrėjo elitinį „Sirius“ švietimo centrą Sočyje, kuris buvo įkurtas tais pačiais metais, kai tariamai gimė pirmasis sūnus.

Mokykla apibūdinama kaip „turbūt pati gražiausia mokykla visoje Rusijoje“ ir skirta „gabiems vaikams“. Jos fondui vadovauja Putinas ir jo artimi bičiuliai.

Mokykla yra žemėje, kuri buvo atkirsta nuo Krasnodaro srities ir priskirta „federalinei teritorijai“, kurią kontroliuoja Kremlius.

Pranešama, kad Kabajeva slapstosi arba Šveicarijoje, arba aukštųjų technologijų branduoliniame bunkeryje – labiau panašiame į požeminį miestą – Sibire.

Tačiau praėjusį mėnesį ji buvo pastebėta Maskvoje.

Kam čia įdomu,tas pats per tą patį,oi koks "geras "Putinas ir jo nekalta meilužė.Žudikų gauja.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų