REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Socialiniai tinklai ūžia apie tai, kaip garsūs žmonės vyksta į Turkiją, iš kurios grįžta su naujomis šypsenomis bei jiems atliktu estetiniu plombavimu.

Socialiniai tinklai ūžia apie tai, kaip garsūs žmonės vyksta į Turkiją, iš kurios grįžta su naujomis šypsenomis bei jiems atliktu estetiniu plombavimu.

REKLAMA

Odontologė Birutė Šlekienė sako, kad pagrindinis motyvas, kodėl žmonės renkasi svečią šalį, yra žemesnės kainos. Tačiau, jos teigimu, dažnas nesupranta, kuo rizikuoja.

Nušlifuoja dantų audinius

Pasak jos, terminą „turkiški dantys“ išpopuliarino socialinės medijos ir socialinių medijų vartotojai, kurie gavo nekokybišką protezavimą Turkijoje ir ėmė tuo dalintis.

„Kasmet šimtai tūkstančių žmonių iš viso pasaulio vyksta į Turkiją dėl dantų gydymo.

Paprastai tai būna dantų karūnėlės, kurios yra didesnės ir baltesnės nei įprastai ir gaminamos itin agresyviai bei negrįžtamai nušlifuojant danties audinius.

Dauguma tokių pacientų patiria įvairių komplikacijų, tokių kaip dantų jautrumas, skausmas, tinstančios ir uždegiminės dantenos, nepatogus kramtymas ar net dantų nervų nekrozė“, – pasakoja gydytoja.

REKLAMA
REKLAMA

Vilioja kaina

Pašnekovės teigimu, tokios procedūros atliekamos be indikacijų tokios apimties protezavimui.

„Dažnu atveju protezuojama net 20 dantų karūnėlių, nušlifuojant visiskai sveikus dantis, vien tik siekiant greito ir dramatiško rezultato – sniego baltumo šypsenos.“

REKLAMA

Pagrindinis motyvas, kuris vilioja lietuvius į Turkiją, tai paslaugų kaina. Vis tik medikė sako, kad už sutaupytus pinigus gerokai svarbiau yra dantų ir burnos sveikata.

„Visų pirma mums reikėtų sustoti ir priimti apgalvotus spendimus susijusius su mūsų sveikata. Yra daugybė nuostabių specialistų, tausojančių natūralų audinį ir galinčių pasiūlyti geriausius sprendimus Jūsų trokštamam rezultatui gauti.

Vis tik odontologė B.Šlekienė pabrėžia, kad bet kokiu atveju, nepriklausomai nuo planuojamos procedūros, labai svarbu tinkamai pasirinkti gydytoją. 

REKLAMA
REKLAMA

Pasak jos, renkantis gydytoją labai svarbu gydytojo patirtis, profesionalumas, darbas su modernia įranga ir netgi asmeninės savybės – mokėjimas išklausyti, sąžiningumas, atsakingumas ir rūpestingumas.

Nors dažnai  draugų rekomendacijos ir lemia gydytojo pasirinkimą, tačiau kiekvieno žmogaus poreikiai ir dantų būklė yra skirtingi, todėl tai kas tinka vienam, nebūtinai tiks ir kitam.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų