Dar viena skaudi žinia Markle: vyro gali nepamatyti net 2 savaites

Jei Haris nėra pasiskiepijęs nuo koronaviruso, grįžus į JAV, jam teks saviizoliacijoje praleisti dvi savaites, teigiama oficialiose nuorodose.

Princas Haris atskrido iš Los Andželo į savo senelio, princo Philipo laidotuves ir šiuo metu izoliuojasi Kensingtono rūmuose. Sekmadienį Sasekso kunigaikštis atskrido lėktuvu į Heathrow oro uostą ir apsistojo Frogmore dvare Vindzore. Besilaukianti Meghan Markle su vienerių metų sūneliu Archie liko savo namuose Montecito, nes kunigaikštienės gydytojas nepritarė tokiam ilgam skrydžiui.

Hariui tektų atskirai nuo žmonos praleisti beveik visą mėnesį, priklausomai nuo to, kiek laiko jis praleis Didžiojoje Britanijoje ir ar laikysis oficialių JAV infekcinių ligų ekspertų nurodymų, jei nėra paskiepytas nuo koronaviruso.

Dvi savaites nekontaktuoti su nėščiosiomis

Nėščiosios pandemijos metu patenka į padidintos rizikos grupę, teigiama JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) direktyvose. Iš užsienio į JAV grįžę  neskiepyti žmonės privalo septynias dienas izoliuotis namuose, pasidaryti testą ir dvi savaites nekontaktuoti su nėščiosiomis, rašo mirror.co.uk.

CDC internetinėje svetainėje rašoma, kad dviejomis vakcinomis nepaskiepyti asmenys 14 dienų turėtų „vengti kontakto su padidintos rizikos grupės žmonėmis, nepriklausomai nuo to, ar jie pasidarė testą“.

Pasiskiepiję žmonės turėtų pasidaryti koronaviruso testą 3-5 dienos po kelionės ir stebėti simptomus, nors nėra konkretaus nurodymo vengti kontakto su nėščiosiomis ar kitose rizikos grupėse esančiais žmonėmis. Tačiau CDC perspėja visus keliaujančius, kad nepaisant, jog jie paskiepyti, kelionės metu „galėjote užsikrėsti Covid-19“.

„Galite puikiai jaustis ir neturėti jokių simptomų, bet galite būti infekuoti ir perduoti virusą kitiems. Jūs ir kiti kartu keliavę žmonės (įskaitant vaikus) 14 dienų po kelionės dar keliate pavojų savo šeimai, draugams ir bendruomenei“, rašoma CDC tinklalapyje.

REKLAMA

Tai bus pirma Hario kelionė į JK po to, kai jie su Meghan atsisakė pareigų ir prieš mėnesį davė skandalingąjį interviu Oprai Winfrey. Princas Haris sakė, kad pandemijos metu virtualiai bendravo su savo seneliais, Karaliene ir princu Philipu.

Ruošiasi laidotuvėms

Philipo karstas 8 minučių procesijos metu prieš laidotuves bus vežamas Land Roveriu, o Čarlzas, Viljamas, Haris ir kiti vyresni karališkosios šeimos nariai seks paskui karstą.

Laidotuvės bus pirma ceremonija, kurioje Haris dalyvaus po to, kai Karalienė iš Saseksų kunigaikščių atėmė oficialiuosius karališkuosius titulus metų pradžioje, įskaitant Hario karinius laipsnius. Pranešama, kad Karališkoji Šeima paskelbė paliaubas dėl skandalingojo interviu su Oprah.

Šaltinio teigimu dienraščiui Sun, „šeimos pokalbiai bus tik apie princo Philipo mirtį, ir nieką daugiau. Karalienė paskelbė dviejų savaičių karališkąjį gedulą. Privatūs pokalbiai vyks, bet tik apie velionį tėvą ir senelį“.

Karališkieji ekspertai teigia, kad laidotuvės suteikia galimybę Hariui užglaistyti visus nesutarimus.

Šaltiniai dienraščiui Telegraph teigė, kad Philipo laidotuvės bus „vienijantis momentas“, „be jokios įtampos“, nes svarbiausia bus parama Karalienei, netekusiai vyro po 73 santuokos metų.

Karališkasis šaltinis tvirtino, kad „dabar svarbiausia Jos Didenybė“.

Dar vienas šaltinis pridūrė: „Jie žino, kad visas pasaulis stebės. Negali būti absoliučiai jokių įtampos požymių. Dėmesys tik Karalienei, jokių išimčių. Vieninga šeima“.

Interviu Oprai metu Haris ir Meghan apkaltino karališkąją šeimą rasizmu bei atsisakymu suteikti kunigaikštienei paramą. Interviu buvo transliuojamas tuo metu, kai princas Philipas gulėjo ligoninėje po širdies operacijos.

Kovo 16 dieną, išvykdamas iš ligoninės namo, princas Philipas paskutinį kartą buvo matomas viešumoje, o penktadienio rytą jis ramiai mirė miegodamas Vindzoro pilyje, likus vos dviems mėnesiams iki jo 100-jo gimtadienio.

REKLAMA

Kembridžo kunigaikštis, viešai kalbėdamas apie karališkuosius įsipareigojimus, tvirtino, kad jie tikrai „nėra rasistinė šeima“, nors buvo suabejota jų gebėjimu vykdyti karališkąsias pareigas, susijusias su įvairove, įtraukimu ir psichine sveikata.

Haris teigė Oprai, kad jį nuvylė jo tėvas, Velso princas, kad „tarp jų būta nuoskaudų“, kad jo santykiai su broliu Viljamu atitolo, tačiau jis juos beprotiškai myli. Jis tai pat tvirtino, kad šeima neberemia jo finansiškai, o Čarlzas kurį laiką su juo visai nekalbėjo.


Rašyti komentarą...
F
Faktas
2021-04-15 04:52:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Silpnapročio Harry dalyvavimas laidotuvėse- didžiausia veidmainystė.Per interviu per TV, pagyvenusi mulatė Megan ir silpnaptrotis Harry nekreipė dėmesio,kad tuo metu Harry mirštantis senelis guli ligoninėje.
Atsakyti
-6

S
Spaudos Kritikas
2021-04-15 07:46:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tokias nesąmoningas antraštes rašote?
Kam pučiate burbulą, kur jo nėra?
Atsakyti
-3

N
Nesamone
2021-04-15 12:31:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, kas tokių antraščių ir straipsnių autorius?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų