Princas Williamas niekada nedėvi vestuvių žiedo, o štai Haris – visada: priežastis stebina

Princas Williamas niekada nedėvi vestuvinio žiedo, nors ir yra vedęs Kate Middleton jau 10 metų.

Kembridžo hercogas (38) šį sprendimą aptarė su savo tuomet dar tik būsimąja žmona Kate prieš jų vedybas Vestminsterio abatijoje 2011 metais – ji šiam susitarimui neprieštaravo. Šaltinis iš karališkųjų rūmų kalbėjo:

„Jam nepatinka papuošalai. Jie niekada jų nedėvi. Todėl jis nusprendė, kad ir dabar nepradės dėvėti. Tai – tiesiog asmeninis pasirinkimas. Pora apie tai kalbėjosi, bet princas Williamas net nedėvi žiedo su antspaudu, todėl nusprendė, kad nenorės nešioti ir vestuvinio žiedo.“

Kate vestuvinis žiedas pagamintas iš karališkajai šeimai priklausančio velsietiškojo aukso. Prie žiedo dizaino prisidėjo abu sutuoktiniai. Kate sužadėtuvių žiedas buvo legendinis žiedas su safyru ir deimantu, su kuriuo Williamo tėtis pasipiršo jo mamai, tuomet ledi Dianai Spencer.

„Jis man labai ypatingas“, – sakė Williamas apie 18 karatų žiedą. – „Kadangi ir Catherine man dabar yra labai ypatinga, man atrodė teisinga, kad jie būtų kartu“.

Žiedo nedevėjo ir princas Philipas

Tačiau princas Williamas nėra vienintelis karališkosios šeimos atstovas, nedėvintis vestuvinio žiedo – jo taip pat nenešiojo ir jo senelis princas Philipas, kuris daugiau nei 70 metų pragyveno santuokoje su Jos Didenybe karaliene Elžbieta II.

Tuo tarpu Williamo tėtis princas Čarlzas nusprendė žiedą nešioti tiek pirmosios, tiek antrosios santuokos metu. Vestuvinį žiedą jis nešioja ant mažojo piršto, po karališkuoju žiedu su antspaudu, rašoma dailystar.co.uk.

Princas Haris taip pat nešioja paprastą platininį žiedelį ant kairiosios rankos, pagamintą „Cleave and Company“ – ta pati įmonė sukūrė ir Meghan Markle sužadėtuvių žiedą. Princas Haris pasirinko šiuolaikiškesnį dizainą, nei paprastai jo šeimoje mėgstamas klasikinis velsietiškasis auksas – taip jis greičiausiai nutraukė karališkosios šeimos tradiciją.

Iš velsietiškojo aukso pagamintų vestuvinių žiedų nešiojimo tradiciją pradėjo Karalienė Motina – iš šios brangios medžiagos buvo pagamintas jos vestuvinis žiedas, kai ji ištekėjo 1923 metais.

REKLAMA

Megan Markle vestuvinis žiedas taip pat buvo pagamintas iš velsietiškojo aukso. Jos sužadėtuvių žiedas turėjo vieną iš Dianos deimantų – Haris sakė norėjęs užtikrinti, kad „šioje beprotiškoje kelionėje ji būtų kartu su mumis“.

2018 metų gegužės 19 dieną karališkieji rūmai išleido tokį pranešimą: „Princas Haris ir panelė Megan Markle pasirinko „Cleave and Company“ įmonę, kuri gamins jų vestuvinius žiedus. M. Markle žiedas bus pagamintas iš velsietiškojo aukso, kurį dovanoja Jos Didenybė Karalienė. Princo Hario žiedas bus iš platinos, gruoblėtu paviršiumi. Abu žiedus gamins „Cleave“ dirbtuvės. Žiedai į šv. Jurgio koplyčią bus atgabenti vestuvių dieną – juos atneš Kembridžo hercogas, vyriausiasis pabrolys.“


Rašyti komentarą...
W
Welsas
2021-04-14 22:35:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deja, Hario žmona nebebuvo panelė, o išsiskyrusi moteriškė
Atsakyti
-1

W
Welsas
2021-04-14 22:35:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deja, Hario žmona nebebuvo panelė, o išsiskyrusi moteriškė
Atsakyti
-1

P
Pelenė
2021-04-16 09:39:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karaliai aukščiau visko,!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų