Prieš mirtį princas Philipas sūnui davė 3 patarimus: štai, kokie jie buvo

Princas Philipas jau gulėdamas ligoninėje nuoširdžiai pasikalbėjo su savo sūnumi princu Čarlzu, sosto paveldėtojui duodamas paskutinius graudinančius patarimus.

Edinburgo hercogo Philipo ir jo sūnaus princo Čarlzo santykiai visada buvo sudėtingi, tačiau pandemijos metu jie labai suartėjo ir dažnai kalbėdavosi telefonu. Čarlzas net buvo atėjęs jo aplankyti į Karaliaus Edvardo VII ligoninę Londone, prieš Philipą perkeliant į šv. Bartolomėjaus ligoninę širdies operacijai.

Tuo metu princas Čarlzas sakė, kad jo tėtis yra nusiteikęs gerai ir jo sveikata taisosi, bet nepaisant sėkmingos operacijos, princas Philipas penktadienį, balandžio 9 dieną, būdamas 99 metų amžiaus, visgi mirė Vindzoro pilyje.

Paskutiniai trys patarimai

Karališkosios šeimos apžvalgininkas Robertas Jobsonas teigia, kad Čarlzas su Philipu ligoninėje „labai nuoširdžiai ir atvirai“ pasikalbėjo, o tėvas sūnui tuomet davė paskutinius tris nurodymus.

Manoma, kad princas Philipas išreiškė pageidavimą „mirti savo paties lovoje“ ir grįžti į Vindzorą. Taip pat teigiama, kad jis sūnui patarė, kaip rūpintis karaliene bei kaip vesti karališkąją šeimą artimiausiais metais, rašoma dailystar.co.uk.

Kai princas Philipas mirė, sūnaus Čarlzo prie jo lovos nebuvo, tačiau karalienė Elžbieta su vyru praleido paskutines jo gyvenimo akimirkas. Visgi, princas Čarlzas su dviem savo broliais princu Edvardu bei princu Endriu, gavę liūdną žinią, suskubo į Vindzoro pilį guosti mamos.

Čarlzas sakė: „Kaip ir galite įsivaizduoti, mūsų šeimai ir man labai trūks mano tėčio. Jis buvo labai mylimas ir gerbiamas žmogus, ir be viso kito, įsivaizduoju, kad jis būtų buvęs labai sujaudintas to, kiek žmonių čia ir visame pasaulyje bei Britanijos tautų sandraugos šalyse, man regis, dalijasi mūsų netektimi ir liūdesiu.

Mano mylimas Tėvelis buvo labai ypatingas žmogus, kuris, manau, būtų labiausiai nustebintas visų reakcija ir tais gražiais dalykais, kurie apie jį sakomi – už tai mes, visa šeima, esame visiems labai dėkingi.“


Rašyti komentarą...
T
Tai kur
2021-04-13 15:32:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kur tie trys patarimai
Atsakyti
-8

N
N
2021-04-13 13:41:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražus ir linksmas vyras buvo, gaila kad jo vaikai nepaveldėjo jo nei išvaizdos, nei būdo.
Atsakyti
-13

P
Petras
2021-04-13 20:53:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal jei butu nesiskiepijes butu perkopes ir simta metu.Gaila Zmogaus
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų