Gedintis princas Williamas pasidalijo jautria nuotrauka: senelis buvo nepaprastas žmogus

Praėjo vos kelios dienos, kai karališkąją šeimą sukrėtė princo Philipo mirtis. Artimiausi šeimos nariai dalijasi jautriomis žinutėmis ir prisiminimais apie Philipą. Asmeninę žinutę ir jautrią nuotrauką Anapilin išėjusiam seneliui skyrė ir princas Williamas.

Prie oficialaus pranešimo buvo paviešinta ir Catherine Middleton daryta Philipo ir vyresnėlio sūnaus George nuotrauka, kai abu princai mėgavosi pasivažinėjimu karališkajame vežime.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gedintis princas Williamas pasidalijo jautria nuotrauka: senelis buvo nepaprastas žmogus

Nuotrauka daryta dar 2015 metais, tačiau, kaip sako princas, George turėjo patį nuostabiausią prosenelį ir pavyzdį.

„Man pasisekė, kad šalia savęs turėjau ne tik nuostabų pavyzdį, kuris vedė mane į suaugusiųjų gyvenimą, bet ir ilgalaikį jo buvimą visada šalia – ir geromis, ir blogomis akimirkomis. Visuomet būsiu dėkingas gyvenimui, kad mano žmona turėjo galimybę tiek metų jį pažinti, o jis jai atgal rodė tik nuoširdumą.

Niekuomet nepamiršiu tų ypatingų akimirkų ir neatimsiu prisiminimų iš savo vaikų, kai prosenelis atvažiuodavo su vežimu jų surinkti ir jie pasileisdavo į nuotykius. O kur dar jo nepakartojamas humoro jausmas.

Mano senelis buvo nepaprastas žmogus. Mudu su Catherine ir toliau tęsime savo veiklą, kurią jis labai palaikė ir visuomet palaikysime karalienę, kiek tik galėsime. Labai pasiilgsiu savo senelio, tačiau žinau, kad tuo pat metu jis nori, kad toliau tęstume savo darbus“, – rašė Williamas.


Rašyti komentarą...
L
Laima
2021-04-16 11:41:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai puiki akimirka kai jie dviese važiuoja su arkliuku tai nepakartojama akimirka mes vyrai kartu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų