Markle ir princas Haris lengvai nepasiduos: laukia karališkos šeimos atsiprašymo

Praėjus mėnesiui po garsiojo interviu su Oprah, vis dar nerimsta aistros apie tariamus nesutarimus tarp karališkųjų rūmų ir  princo Hario bei Meghan Markle.

Dauguma ekspertų tiki, kad po interviu kilusi įtampa yra negrįžtama, o Hario santykiai su broliu Viljamu ir tėvu princu Čarlzu dar niekada nebuvo tokie prasti.

Nors princas Haris puikiai įsikūrė Kalifornijoje, ėmėsi dviejų naujų darbų, tačiau vieno karališkojo eksperto teigimu, Haris nelinkęs nesutarimų pamiršti. Teigiama, kad jis reikalauja, jog karališkoji šeima atsiprašytų Meghan už nederamą elgesį su ja, rašo dailystar.co.uk

Vienas iš pagrindinių punktų yra tariamas karališkosios šeimos nario rasistinis komentaras apie spėjamą kūdikio odos spalvą. Oprah po interviu tvirtino, kad nei Karalienė, nei princas Filipas to nesakė. Pora taip pat teigė, kad besilaukiančiai Meghan Markle nebuvo suteikta pagalba, pasiskundus psichinės sveikatos būkle.

Laukia karališkos šeimos atsiprašymo

Be to, vieno šaltinio duomenimis, princas Haris reikalauja Karališkosios šeimos atsiprašymo. O jausdamasis, kad yra teisus, jis nesitrauks, kol nesulauks atsiprašymo iš savo šeimos, praneša Daily Express.

Bakingemo rūmai po garsiojo interviu tėra pateikę tik vieną oficialų pranešimą, kad juos nuliūdino žinia ir problemą jie spręs privačiai bei patvirtino, kad princas Haris ir Meghan Markle tebėra ir bus mylimi šeimos nariai. Oprah draugė ir bendradarbė Gayle King atskleidė, kad Haris kalbėjosi su princu Viljamu ir princu Čarlzu, deja, pokalbis nebuvo produktyvus, rašo dailystar.co.uk

Praeitą mėnesį princas Haris pradėjo dirbti Silicio slėnio psichinės sveikatos startuolyje BetterUp. Tai jo pirmos oficialios pareigos po atsistatydinimo iš karališkųjų Sasekso kunigaikščių pareigų. Jis viešai ves mokymus ir skleis žinią apie psichinės sveikatos problemas, dalyvaus produkto strateginių sprendimų priėmime bei labdaros veikloje.

Princas Haris „Wall Street Journal“ teigė, jog „ketina padėti žmonėms“. Kunigaikštis dalijosi savo asmenine patirtimi, bandant susitaikyti su tragiška mamos princesės Dianos netektimi, kai jam tebuvo 12 metų. Jis stengėsi „užgniaužti emocijas ir negalvoti apie jos mirtį“ ir tik  po 20 metų kreipėsi pagalbos į profesionalus, rašo dailystar.co.uk.

Sveikatos labdaros organizacijos gyrė Meghan, išdrįsusią kalbėti apie savo gyvenimo karališkuose rūmuose problemas. Kiekvieną kartą, kai įžymybės viešai pasidalija savo bėdomis, beveik ketvirtadaliu daugiau žmonių išdrįsta kreiptis pagalbos.


Rašyti komentarą...
A
Apdergė
2021-04-07 11:22:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
visą šeimą ir dar reikalauja atsiprašymo !
Jokių įrodymų nepateikė!Nelaiminga aferistė Meghan!O tas bestuburis dar ir pritaria!
Šlykštu!!!
Atsakyti
-2

B
Bobutė
2021-04-07 10:40:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomiai gaunasi; patys su Megan pila pamazgas ant karališkos šeimos, meluoja, o paskui dar laukia atsiprašymo. Kvailumo viršūnė.
O tų, kurie ,,nedrįsta kreiptis pagalbos" , norisi paklausti ko jie ten sėdi?
Atsakyti
-4

L
Lilė
2021-04-07 10:45:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
,,Jis viešai ves mokymus ir skleis žinią apie psichinės sveikatos problemas". Oho, princas jau ir psichiatras. Negirdėjau, kad baigė atitinkamus mokslus.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų