Markle nenori gimdyti kaip kitos karališkosios šeimos moterys: atskleidė savo sprendimą

Šeimos pagausėjimo laukiantys Meghan Markle ir princas Harry planuoja dar vieną netradicinį sprendimą.

Jau aišku, kad porai gims mergaitė, ji pasaulį išvysti turėtų vasaros pradžioje. Tai būtų pirmasis karališkosios šeimos kūdikis, kuris gims JAV.

Teigiama, kad Meghan ketina gimdyti namuose: kitaip nei kitos karališkosios šeimos moterys.

Pirmąjį savo vaikelį moteris irgi svajojo gimdyti namuose, tačiau galiausiai ji buvo išgabenta į privačią ligoninę Londone. 2019-ųjų gegužės 6-ąją čia gimė jos ir princo Harry sūnus Archie.

Galės priimti ir dukros dovanas

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad karališkosios šeimos protokolas užkirto kelią Princui Hariui ir Meghan Markle priimti dovanas po sūnaus Archie gimimo, bet gimus dukrai taip, greičiausiai, nenutiks.

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė laukiasi dukros, kuri pasaulį išvys šią vasarą, o sūnus Archie Harrison Mountbatten-Windsor taps didžiuoju broliu.

Jų artimiausi draugai ir giminės laukia, kol galės atšvęsti naujosios šeimos narės atvykimą į šį pasaulį ir apipilti kunigaikščius dovanomis. Ir šįkart, jei tik pora panorės, dovanas galės priimti, rašo „The Mirror“.

Prieš tai, kaip ir kiti karališkosios šeimos nariai, jie negalėjo priimti tam tikrų dovanų, gautų gimus sūnui Archie dėl protokolo. Karališkoji šeima turi griežtas taisykles dovanų priėmimui, įskaitant ir tas, kurios gaunamos per gimtadienį, Kalėdas ar metines.

Karališkosios šeimos gairėse teigiama: „Pagrindinis principas, reglamentuojantis karališkosios šeimos narių dovanų priėmimą, yra, jog jokios dovanos, įskaitant svetingumą ar paslaugas, negali būti priimtos, jeigu gali atrodyti, jog karališkosios šeimos narys turi bet kokių įsipareigojimų aukotojui.

Šiuo atžvilgiu, prieš priimant bet kokią dovaną, visada reikia apsvarstyti, kai tik įmanoma, žmogų, įteikiantį dovaną, dovanos įteikimo priežastį ar progą bei dovanos pobūdį. Taip pat, prieš atsisakant dovanos, reikia apsvarstyti, kokį įžeidimą toks veiksmas gali sukelti.“

REKLAMA

Karališkoji šeima nepriima dovanų iš nepažįstamų asmenų, jei atsiranda įtarimas dėl dovanojimo motyvo arba dovaną atsiuntusio asmens.

Galioja panaši pagrindinė taisyklė, jog karališkosios šeimos nariai turi atmesti dovanas, atsiųstas komercinių įmonių, pavyzdžiui, parduotuvių ar drabužių dizainerių.

Karališkosiose taisyklėse pažymima, jog dovanų, atsiųstų iš kitų šalių, turėtų būti atsisakyta, nebent aukštesnės institucijos rekomenduoja jas priimti.

Dovanojami pinigai taip pat laikomi netinkama dovana, nebent jie priimami labdarai.

Vienintelės dovanos, kurias jie galėjo priimti, buvo tos, kurias atsiuntė vieši asmenys, įskaitant valdžios atstovus, prekybos asociacijas, cechus, piliečius, ginkluotąsias pajėgas ir labdaras – bet tik tuo atveju, jei jie yra iš Jungtinės Karalystės.

Gėles ir maistą taip pat galima priimti, priklausomai nuo to, kas jas siuntė, taip pat knygas, pristatytas paties autoriaus, jeigu jos nėra kontraversiškos.

Nuo to laiko, kai Haris ir Meghan pasitraukė iš karališkosios šeimos ir išsikraustė į JAV, jie nebeturi taip griežtai laikytis protokolo. Vis dėlto, nepanašu, jog gimus dukrai jie priims visas dovanas, ypač iš visuomenės.

Prieš gimstant sūnui Archie, jie maloniai prašė visų, norinčių siųsti dovanas, geriau paaukoti labdarai ir manoma, kad šįkart pora pasielgs panašiai.

2019 metais jų oficialioje „Instagram“ paskyroje atstovas spaudai rašė: „Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė yra dėkingi už meilę ir palaikymą laukiant pirmagimio. Vietoj dovanų, pora skatina visuomenės narius aukoti pasirinktoms labdaros organizacijoms, vaikams ir tėvams, kuriems to reikia. Tiems, kurie jau paaukojo, pora siunčia didžiausią padėką.“

Pora išrinko keturias organizacijas, kurioms galėjo aukoti visuomenė. Į sąrašą buvo įtrauktas „The Lunchbox Fund“, „The Little Village HQ“, „Well Child“ bei „Baby2Baby“.


Rašyti komentarą...
E
Eurenija
2021-04-06 20:57:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žemo lygio rasliavos
Atsakyti
0

D
Dar
2021-04-06 16:03:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai, kad išvis nepersigalvojo gimdyti.
Atsakyti
-4

N
Noja
2021-04-06 20:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Plastinės operracijos pakoreguoto grožio dukra nepaveldės
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų