Atskleidė, kaip dažnai poros turėtų užsiimti seksu

Nadia Bokody atvirai pasakė, kaip dažnai poros turėtų užsiimti seksu. Ji taip pat paaiškino, kad daugelis daro klaidą, atvirai nekalbėdami apie geismą.

Ar jūsų santykiuose yra pakankamai sekso? Šis klausimas poroje gali sukelti ginčų ir net privesti prie skyrybų.

Savo naujausiame straipsnyje meilės guru Nadia Bokody citavo „The Journal of Sex & Marital Therapy“ publikuotą tyrimą. Šis tyrimas parodė, kad 47% išsiskyrusiųjų intymumo trūkumą nurodė kaip skyrybų priežastį.

Pasak sekspertės, šios nuoskaudos būtų galima išvengti, jei žmonės daugiau kalbėtųsi apie geismą. Savo straipsnyje news.com.au portale ji rašė: „Vienas dažniausių ginčų, kuriuos girdžiu iš nelaimingoje santuokoje gyvenančių skaitytojų, yra tai, kad jų libido neatitinka partnerio. Žmonės man praneša šią informaciją, lyg tai būtų neįtikėtinas skandalas.  Kaip įmanoma, kad jų partneriai sekso nori taip mažiau, nei jie? Kodėl seksas yra toks neįtikėtinai nuobodus? Kaip galima tikėtis, kad jie ir toliau taip gyvens?

Aš visada galvoju, kad tai truputį panašu į darbo pokalbį su kandidatu į darbo vietą, jei jam ar jai neužduotumėte klausimų apie jų laiko planavimo įgūdžius, o tada nustebtumėte, kad jie pradeda vėluoti į darbą arba neatlieka darbų iki numatyto termino, rašoma dailystar.co.uk.

Tiesa ta, kad mes visiškai nemokame su savo partneriais kalbėti apie tuos dalykus, kurie iš tiesų svarbūs, ir jokioje srityje tai nėra taip akivaizdu, kaip daugumos porų absoliučiame kalbėjimosi apie seksą trūkume.“

Patarimų skiltį turinti Nadia sako, kad dažnai gauna žinučių su klausimais, kiek sekso yra normalu turėti poroje. Tačiau atsakymas į šį klausimą yra sudėtingesnis, nei gali pasirodyti. „The Archives of Sexual Behaviour“ publikuotas tyrimas rodo, kad vidutiniškai suaugę žmonės mylisi 54 kartus per metus, bet tai nebūtinai reiškia, kad tiek pat sekso reikia ir jums.

Nadia paaiškino, kad „ne visi yra vienodai pasišventę seksui“, todėl „pakankamas dažnumas“ kiekvienam yra skirtingas. Aukštą libido turintiems žmonėms sekso gali reikėti du kartus per dieną, o kitiems pakanka ir vieno karto per mėnesį. Nė vienu, nei kitu atveju tame nėra nieko blogo – tiesiog svarbu susirasti partnerį, kurio libido būtų suderinamas su jūsiškiu.

Nadios patarimas yra apie šiuos savo poreikius su partneriu kalbėtis iš anksto. Jei būsite nuoširdūs, tuomet išvengsite „spoksojimo į lubas bemiegėmis naktimis“ ir minčių apie neištikimybę. Sekspertė priduria: „Niekada ne per vėlu kalbėtis apie tai, kas jūsų santykiuose svarbiausia – net jei nuoširdaus pokalbio pralaukėte dvejus metus ar du dešimtmečius.“


Rašyti komentarą...
S
Sasa
2021-02-14 07:47:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekviena diena
Atsakyti
-1

P
Pislius
2021-02-14 09:44:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekviena diena, po 30min.
Atsakyti
-2

M
Mynde
2021-02-14 09:45:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su ištekėsiomis gerėsnis seksas
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų