Mėgstamiausia poza lovoje: štai, ką ji pasako apie jus

Nesvarbu, kokią sekso pozą labiausiai mėgstate, ji apie jus gali atskleisti daug daugiau, nei atrodytų iš pirmo žvilgsnio. Sekso terapeutai įvardija kelias dažniausiai pasitaikančias sekso pozas ir tai, ką jos pasako apie žmogų.

Misionieriaus poza

Santykių ekspertė Delilah Taylor sako, kad ši poza susijusi su emociniu artumu, todėl ją dažniausiai renkasi geraširdžiai žmonės, kurie turi jausmingą ir tikrą ryšį su savo partneriu:

„Galbūt kai kuriems ši poza atrodo nuobodi, tačiau ji santykiams suteikia tikrumo ir ją renkasi tie, kurie galvoja ne tik apie savo, bet ir apie partnerio malonumą.“

Moteris viršuje

Ši poza dažniausiai patinka pasitikintiems savimi ir azartiškiems žmonėms, rašoma closeronline.com.

„Tokią pozą besirenkantys žmonės pažįsta savo kūną, yra patenkinti savimi ir jiems svarbus seksualumas. Taip pat tai susiję ir su kontrolės perėmimu į savo rankas, o tai gali suteikti dar daugiau malonumo“, – sako Stacy Rybchinas.

Šaukštelio poza

Santykių ekspertė Nikki Ransom-Alfred sako, kad šią pozą dažniausiai renkasi tie, kurie mėgsta romantiką ir nori jaustis labai fiziškai artimi vienas kitam:

„Tai seksui suteikia lėtumo, jausmingumo, atsipalaidavimo, todėl vienas kito glėbyje susipina tie, kurių santykiai yra paremti meile ir rūpesčiu.“

Atvirkštinė kaubojė

Šią pozą, anot Nikki Ransom-Alfred, renkasi ugningos, pasitikinčios savimi ir seksualiai atviros moterys, nebijančios imtis atsakomybės miegamajame:

„Jūs neprieštaraujate būti atsakinga už savo orgazmą, bet tuo pačiu metu teikiate malonumą ir savo partneriui.“

Šuns poza

Jei moteris mielai renkasi šią poziciją, sekso ekspertė sako, kad ji yra labai aistringa.

„Mėgstančios šiek tiek gyvuliško stiliaus seksą moterys mėgaujasi paklusnumu, o tai suteikia daugiau aistros ir malonumo. Būtų galima sakyti, kad tokios moterys yra truputį neklaužados, mėgsta įdomius dalykus gyvenime ir nenori, kad viskas pasidarytų pernelyg nuobodu“, – sako Nikki Ransom-Alfred.


Rašyti komentarą...
Z
Zexas
2021-02-08 00:11:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokios ...nesamones.

As apakes
Atsakyti
0

O
Oi oii
2021-02-13 11:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie mes nekaltučiai o jau moteriškaitės visos c...reikia kalbėt apie pozas seksą nes neišprusus liaudis tik vaikus daro o tai nelabai malonus darbas be pasitenkinimo sutikit su manimi visos ir visi norim gerai pasi...o tai gerina gyvenimą stiprina santykius ir net amžių ilgina tačiau aš turiu omenyje normalius VYRO ir MOTERS santykius
Atsakyti
0

N
Nu va
2021-02-13 13:34:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas paseno tam ir atsibodo neskaityk jei nepatinka niekas neverčia. Visgi Lietuviai yra lietuviai bamba ir bamba visada kazkas negerai.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų