Meilei nesvarbu nei svoris, nei išvaizda: asmeninis treneris pamilo patyčias kentusią merginą

Meilei nesvarbus nei amžius, nei tautybė, nei išvaizda. Tai įrodė 23-ejų Brittany ir jos bendraamžis mylimasis Mattas, kuris, beje, sveria perpus mažiau nei jo simpatija. Kai jiedu susipažino, Britanny svėrė 116 kg, o Mattas – 64 kg.

Kaip rašo „Mirror“, Brittany turėjo vaikinų, kurie galiausiai ją palikdavo ir dar nepagailėdavo kritikos dėl jos svorio. Pasitikėjimą savimi praradusi jauna moteris nei nenujautė, kad perpus smulkesnis asmeninis treneris – būtent jai skirtasis.

Pora susipažino socialiniame tinkle, o pirmą kartą susitikę – iškart sulipo. Dabar moters ranką jau puošia sužadėtuvių žiedas, o Mattas sako, kad jos figūra jam – pati seksualiausia.

„Kai susipažinome, atvirai kalbėjome, kad abu jau buvome nuleidę rankas rasti antrą pusę. Prieš pirmą mūsų pasimatymą labai jaudinausi, juk iki tol man visi vyrai kartojo, kad mane meta todėl, kad aš esu stora, nesilaikau dietų ir nenumetu svorio. Tai labai pakenkė mano pasitikėjimui pačia savimi.

Buvau pradėjusi sportuoti, badauti. Bet po to suvokiau, kad aš save myliu tokią, kokia esu. Nenoriu būti nulipdyta pagal kažkieno stereotipą“, – teigė moteris.

Mattas sako, kad būtent toks Brittany požiūris jį ir sužavėjo.

„Žinoma, kad esu turėjęs merginų ir visos jos buvo lieknos. Tačiau, net ir būdamos lieknos, jos nuolat grauždavosi dėl savo išvaizdos ir svorio. Brittany mane papirko savo pozityvumu. Ji nenori keisti savo išvaizdos ir aš niekada jos to neprašysiu. Ji mane pakerėjo“, – teigė Mattas.

Vis dėlto, iš aplinkos pora ir toliau sulaukia gausybės įžeidžiančių komentarų. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų