Vaikino išdavystę atskleidė nekalta frazė: to sužinoti moteris nesitikėjo

Mergina nė nemanė, kad į jos ir vaikino santykius gali būti įsivėlęs dar vienas žmogus, kol ji neišgirdo, ką „Zoom“ skambučio pasakė vaikino kolega.

Niekas nenori būti apgaudinėjamas, bet, deja, tai nutinka dažniau nei gali pasirodyti. Viena moteris neseniai išsiaiškino tai, kad jos antroji pusė buvo neištikima. Apie tai ji pasakojo „Reddit“ platformoje.

Moteris paklausė patarimo forume po to, kai antrosios pusės kolega ją pavadino žmona. Pasakiusi vyrui, kad jie nėra susituokę, po to, kas įvyko, ji turėjo kreiptis patarimo.

Ji rašė: „Aš su savo vaikinu kartu jau 5 metus. Mes gyvename kartu. Jis nenori susituokti, su tuo aš jau susitaikiau, bet anksčiau dėl to mes dažnai nesutardavome.

Mano vaikinas kalbėjosi su savo kolega per „Zoom“, kai aš atnešiau jam kavos. Jo kolega pasakė kažką panašaus į „ar čia tavo mieloji žmona, apie kurią tiek daug kalbi“. Aš jam atsakiau „ačiū, bet mes nesusituokę“. Jis pasakė: „Tavo vaikinas nuolat vadina tave savo žmona“. Ir tuomet prisistatė jis, prisistačiau aš ir jis skubiai užbaigė pokalbį.

Vėliau savo vaikino paklausiau, kas čia buvo. Aš nežinojau, ką tai reiškia, bet norėjau išsiaiškinti. Jis atsakė, kad nereikia žmonėms aiškinti, kad nesu jo žmona ir išvis geriau, kad visi galvotų, kad mes susituokę“.

Moteris pasakoja, kad jos vaikinas niekada neminėjo, kad darbe ją visiems pristato žmona, todėl kilo barnis, rašoma „Daily Star“. Ji atskleidė: „Vaikinas sakė, kad man nereikėjo taisyti jo kolegos, nes tai buvo labai nemandagu ir tai privertė jį pasijusti visišku mulkiu.

Tada jis pasakė, kad tai būtų galima ištaisyti paskambinus jo kolegai, kad aš pasakyčiau juokavusi ir mano vaikinas iš tikrųjų yra mano vyras“.

Moteris jam pasakė, kad tai kvailiausias planas ir ji tikrai to nedarys. Bet vėliau vaikinas prisipažino, kad jis ją išdavinėja su savo kolege. „Pasirodo, kad „negaliu palikti savo žmonos dėl tavęs“ skamba geriau nei „negaliu palikti savo merginos“. Taigi, dabar jis galės pasakoti visiems, kad išsiskyrėme“, – laišką užbaigė moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų