Tėtis vedė mirštančią dukrytę: daktarai delsė atlikti tyrimus

Andy’is Bernardas (31 m.) visuomet vylėsi, kad jo dukra atšoks pačias gražiausias savo vestuves. Deja, vos16 mėnesių Poppy-Mai buvo diagnozuotas smegenų vėžys ir duotos viso labo dvi dienos gyventi.

Poppy-Mai su tėčiu vestuvių dieną (nuotr. facebook.com)
18

Andy nieko nelaukė, sukvietė kolegas, draugus ir mažajai Poppy-Mai iškėlė vestuves. Apvilko jai pūstą suknelę ir pasisiūlė tapti jaunikiu.

Keliu altoriau link mergaitę nešė mama Sammi (29 m.) bei lydėjo broliai Rylee ir Jansonas-Jay‘us.

„Tą patį momentą, kai sužinojome, kad laukiamės mergaitės, ėmėme fantazuoti, kokias gražias vestuves jai kada nors iškelsime. Nė nebuvau pagalvojęs, kad gali nutikti štai taip... “, – portalui metro.co.uk pasakojo mergaitės tėtis ir jaunikis.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Likus dviems dienoms iki mirties tėtis vedė dukrytę

Kovo 14-ąją Sammi mergaitę nunešė pas daktarus. Paprastai labai guvi ir žaisminga mergaitė nebenorėjo nei valgyti, nei gerti, tačiau jai neįprastai ėmė pūsti pilvuką. Tėvai taip pat pastebėjo, kad mergaitė prarado balansą.

REKLAMA

Bendrosios praktikos gydytojas spėjo, kad valgyti ir gerti mergaitė atsisako dėl besikalančių dantukų, o išsipūtusiam pilvukui išrašė laisvinamųjų. Su vaiku išsiųsta namo ji jautėsi nieko iki galo taip ir neišsiaiškinusi. Niekas nepasikeitė – mergaitė ir toliau nesutiko nieko priimti į burną.

Praėjus dešimčiai dienų moteris ir vėl keliavo pas daktarus. Simptomai tokie patys, vaistai nepagelbėjo. Mamą su dukra priėmęs jau kitas daktaras ir vėl išrašė laisvinamųjų, tačiau šįkart stipresnių.

Ir tik tuomet, kai mergaitė ėmė vemti, daktarai susigriebė, jog reikia griebtis rimtesnių priemonių. Deja, jau buvo per vėlu

„Kalcio lygis Poppy-Mai organizme buvo gerokai per aukštas. Jei būtų pradėję dirbti anksčiau, gal būtų išsiaiškinę, kas ne taip. Blogiausia, ką įtariau – infekcija“, – apgailestavo mama.

Praėjus dviems dienoms daktarai atlikę mergaitei ultragarso tyrimus tėvams pranešė jos skrandyje radę didelę masę. Diagnozė šokiravo – vežys, kurio išgydyti jau nebeįmanoma.


Rašyti komentarą...
Šakalas
2016-03-28 00:15:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai palaukit palaukit, kaip smegenų vėžys gali būt jei pilve rado auglį?
Atsakyti
0

L
Lukas
2016-03-27 23:40:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nafik kaip gaila vaiku .. neysivaizduoju kas butu jai man taip atsitiktu , turiu mazyle tai nu neymanoma butu be jos.. baisu :(
Atsakyti
0

Šakalas
2016-03-28 00:14:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaukit palaukit, kaip smegenų vėžys, jei pilve rado auglį?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų