Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Zodiako ženklams – naujų išbandymų, tačiau ir džiugių akimirkų diena. Žvaigždės rodo, kad 2 iš jų nusišypsos laimė. 

Zodiako ženklams – naujų išbandymų, tačiau ir džiugių akimirkų diena. Žvaigždės rodo, kad 2 iš jų nusišypsos laimė. 

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės: 

Avinas

Nors būsite užsiėmę, jūsų jausmams bus kur pasireikšti: susitikimo su jumis itin lauks mylimas asmuo. Diena labai palanki tvarkyti reikalus kūrybinių bei laisvų profesijų atstovams.

Jautis

Geras laikas ieškoti patikimų partnerių, investuotojų ar tiesiog darbo vietos. Palanku pradėti sveikatos stiprinimo kursą. Tinka spręsti šeimos santykių problemas su šios srities specialistu.

Dvyniai

Labiau pasikliaukite partneriais ir netrukdykite jiems veikti. Palankus metas taikytis su sutuoktiniu ir prisiminti medaus mėnesį. Beje, viskas, kas šiandien vyks, tik į naudą, nors iš pradžių nenorėsite tuo tikėti.

Vėžys

Derėtų atsižvelgti į ankstesnes klaidas, o vyrams į moterų nuomonę, tuomet rizikuoti verta, juolab jei reikalas bus susijęs su dideliais pinigais ar karštais jausmais.

REKLAMA

Liūtas

Pasiseks (ypač moterims). Jūsų nauji sumanymai tikrai šaunūs. Nereikėtų sielotis, jei iškart nepavyks padaryti taip, kaip svajojote. Gera proga prisiminti ir senus neįgyvendintus projektus.

Mergelė

Nebūkite šykštūs, ypač draugams. Šiandien galite įgyti tikrų draugų, gerbėjų tarp aukštų, įtakingų asmenų. Tinkamas laikas kreiptis pagalbos, užtarimo į vadovą.

Svarstyklės

Atidžiau įsiklausykite, įsižiūrėkite į tai, kas vyksta šalia jūsų, – gali atsiverti svarbi paslaptis. Sužinoti dalykai jums suteiks slaptą pranašumą santykiuose su partneriais, darbo kolektyvu.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Netikėtos sėkmės metas tvarkant reikalus ir jausmų srityje. Elkitės ryžtingai, tiesa, neatskleisdami motyvų. Itin geras metas moterims, vadovaujančioms dideliam kolektyvui ar turinčioms didelę šeimą.

Šaulys

Netikėtos sėkmės ir naudos laikas, kai įdomiu ir netikėtu būdu ims spręstis finansinės ir meilės problemos. Moterims reikėtų tapti atkaklioms, užsispyrusioms, o vyrams nederėtų prieštarauti moterų nuomonei.

Ožiaragis

Geros naujienos, ypatingi susitikimai. Šiandien jus gali susirasti senas draugas ar buvęs partneris ir pasiūlyti įdomių dalykų. Tiesa, žiūrėkite, kad viskas būtų teisiška. Galima atsitiktinė romantiška pažintis.

Vandenis

Nesipriešinkite tam, kas vyksta, – jei kišitės, bus blogiau. Geri dalykai šiandien vyks savaime – kažkas (likimas, draugai, šeima) dėl jūsų pasistengs. Diena nėra tinkama imtis veiklos – geriausia ją skirti šeimai.

Žuvys

Puikus laikas: nepraleiskite sėkmės. Būsite kūrybingi, sumanūs, veiklūs, tiesa, tvarkydami reikalus venkite pažeisti įstatymus. Palanku spręsti savo vaikų, artimųjų problemas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų