1 Zodiako ženklui – netikėtumai: kai kas nemaloniai nustebins

Įtempta savaitė Zodiako ženklams tęsiasi toliau. Panašu, kad ir ketvirtadienį daugeliui iš jų atsikvėpti neteks – diena pažers netikėtumų.

Avinas

Komercinius ir prekinius sandorius šiandien sudarinėkite itin apdairiai. Pasistenkite nepamesti raktų, pinigų. Galbūt įsigysite daiktą, kurio seniai troškote.

Tauras

Galite nemažai nuveikti, jei jūsų veikla susijusi su mokslu, ryšiais, žiniasklaida, transportu, komercija. Jei norite, kad diena nenuviltų, tai nereikalaukite per daug iš tų, kurie ir taip dėl jūsų stengiasi.

Dvyniai

Šiandien reikės pasistengti, kad rastumėte raktą į artimų žmonių širdis. Santykiai bus problemiški, jei nesugebėsite suprasti vieni kitų, susitarti dėl šeimyninių pareigų, bendro laisvalaikio. Svarbu elgtis taikiai, draugiškai.

Vėžys

Galite tikėtis kvietimų į pasimatymus, prezentacijas ir pan. Tačiau dalis jūsų pastangų gali atsitrenkti į abejingumo sieną, likti neįvertintos.

Liūtas

Bus nelengva dėl kažko svarbaus susitarti su antrąja puse, verslo partneriais. Nesutaps norai, tikslai arba materialinės galimybės. Nerizikuokite bendrais ir svetimais pinigais, turtu.

Mergelė

Jūsų reikalų eiga stipriai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo, palankumo ir įvertinimo. Diena parodys, kas stipresni ir gudresni - jūs ar jūsų konkurentai. Jei suklydote ir dabar tai paaiškėjo, stenkitės ištaisyti padėtį.

Svarstyklės

Gera įžvalga ir apdairumas, o gal ir neįprastas šykštumas padės nesuklysti, renkantis prekes, derantis. Neskubėkite sunaikinti dokumentų, senų laiškų, jų gali prireikti.

Skorpionas

Šiandien stengsitės sukaupti reikiamas žinias, išsinagrinėti dominančią temą. Pokalbis su specialistu, įdomiu pažįstamu ar šiaip solidžiu asmeniu gali paskatinti susitvarkyti dokumentus, teisinius formalumus.

Šaulys

Nelengva bus susitarti dėl dalykinių sprendimų. Nesklandžiai judantys darbai pasiglemš daug jūsų energijos, išsekins. Gali nemaloniai nustebinti kolegų, partnerių geranoriškumo, solidarumo trūkumas.

Ožiaragis

Tikriausiai atsiras kliūčių, dėl kurių teks koreguoti nusibrėžtus planus. Galite pasijusti nejaukiai dėl jums svarbaus asmens priekaištų ar pagrįsto pasipiktinimo, kad nevykdote kažkokių įsipareigojimų.

Vandenis

Jūsų reakcija bus sulėtėjusi, todėl vargins greitas tempas, kitų žmonių reiklumas. Pažįstamas žmogus gali prašyti abejotinos paslaugos arba mėginti įpiršti jums nevertingą prekę. Saugokite sveikatą, nes gali paūmėti senos ligos.

Žuvys

Galima nervinė įtampa dėl nenumatytų aplinkybių. Neskubėkite jaustis atstumti, jei jūsų nesuprato dominantis žmogus. Užsiimkite tuo, kam ilgai negalėjote rasti laiko.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų