„IndyCar“ čempionate dalyvaujantis Deividas Malūkas toliau įrodinėja, kad jau yra pilnai atsigavęs po riešo traumos.

„Honda Indy 200“ kvalifikacijoje Leksingtone (JAV) D.Malūkas pakartojo geriausią karjeros rezultatą, iškovodamas 3-ią starto poziciją. Lietuvį kvalifikacijoje aplenkė tik Alexas Palou ir Pato O‘Wardas.

Lenktynėse tokio gero rezultato pasiekti nepavyko. D.Malūkas turėjo tam tikrų problemų su sankaba, gaišo laiką boksuose ir užėmė 12-ą vietą.

Nugalėjo P.O‘Wardas, o antras buvo iš „pole“ pozicijos startavęs A.Palou. Trečias finišavo Scottas McLaughlinas.

A.Palou su 329 taškais pirmauja bendroje „IndyCar“ čempionato įskaitoje ir dar labiau nutolo nuo australo Willo Powerio (281). Trečias yra P.O‘Wardas (259). D.Malūkas (32), šiemet dalyvavęs tik dvejose lenktynėse, pakilo į 29-ą poziciją.

Artėjantį savaitgalį Ajovoje (JAV) vyks net dvi „IndyCar“ lenktynės. Lietuvoje šį čempionatą tiesiogiai transliuoja „Go3“ platforma.