Paikuse trasa laikoma viena sudėtingiausių Baltijos šalyse – smėlingas, vietomis pelkėtas gruntas bei nenuspėjamos oro sąlygos čia kasmet tampa rimtu išbandymu net patyrusiems sportininkams. Šiemet papildomų sunkumų pridėjo lietus ir permirkusi danga, tačiau N. Jucius sugebėjo susitvarkyti su visais iššūkiais, nepaisant ir asmeninių sveikatos problemų.
„Turėjau danties skausmą nuo pat penktadienio, bet išgyvenau. Buvo nelengva, bet džiaugiuosi, kad pavyko susitelkti ir išlaikyti tempą visą savaitgalį“, – po finišo komentavo sportininkas.
Pirmąją varžybų dieną kova dėl lyderio pozicijos buvo ypač įtempta – N. Jucius laimėjo vos 0,4 sekundės persvara. Antrąją dieną dėl nuolatinio lietaus trasa tapo dar klampesnė, tačiau lietuvis išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę bendroje įskaitoje.
Varžybose dalyvavo sportininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, taip pat Suomijos ir Švedijos. Lietuviui pavyko pranokti ne tik varžovus, bet ir anksčiau šiai trasai būdingą psichologinį barjerą – Paikuse iki šiol lietuviams nebuvo palanki.
Po dviejų etapų N. Jucius turi dvi pergales ir išlieka vienu pagrindinių pretendentų į čempiono titulą. Baltijos Enduro čempionato finalas vyks rugsėjo 20–21 dienomis Lietuvoje, Uoginių auto-moto sporto trasoje.