Los Andžele užtikrintą pergalę iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (37-37) ekipa. Jono Valančiūno atstovaujama komanda arenos šeimininkus Los Andželo „Clippers“ nukovė rezultatu 131:110 (37:26, 31:30, 31:29, 32:25).

Jonas Valančiūnas aikštelėje praleido 31 minutę, per kurią susirinko trigubą dublį – pelnė 17 taškų (7/16 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ gretose po 32 taškus suvertė net du žaidėjai – Brandonas Ingramas ir Trey Murphy III. Pastarasis pataikė net 10 tritaškių iš 12 mestų ir svariai prisidėjo prie puikios „Pelicans“ tolimų metimų statistikos.

Naujojo Orleano krepšininkai šiandien iš viso sumetė 21 tritaškį iš 34 ir pademonstravo 62 proc. taiklumą, kol priešininkai pataikė 45 proc. tolimų metimų.

Jau pirmąjį rungtynių ketvirtį „Pelicans“ užtikrintai laimėjo dviženkle persvara, o nė kiek nesustoję antrame kėlinyje į ilgąją pertrauką išėjo su 12 taškų pranašumu (68:56).

Likusioje mačo dalyje arenos svečiai neleido „Clippers“ krepšininkams išsiveržti ir rungtynės baigėsi visišku Naujojo Orleano ekipos dominavimu – 131:110.

Pralaimėjusių pusėje rezultatyviausias buvo Bonesas Hylandas, sumetęs 18 taškų, dar 15 taškų pridėjo Ericas Gordonas.

Po šių rungtynių „Pelicans“ yra 9-oje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o „Clippers“ rikiuojasi paskui Domanto Sabonio atstovaujamą Sakramento „Kings“ ekipą 4-oje vietoje.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 32 (4 atk. kam., 13 rez. perd.), Trey Murphy III 32 (10/12 trit.), CJ McCollumas 21 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 17 (7/16 dvit., 1/2 trit., 13 atk. kam., 4 rez. perd.), Joshas Richardsonas 13.

„Clippers“: Bonesas Hylandas 18 (7 rez. perd.), Ericas Gordonas 15, Russellas Westbrookas 14 (5 rez. perd.), Ivica Zubacas 13 (5 atk. kam.), Nicolas Batumas 13, Kawhi Leonardas 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Robertas Covingtonas 11.