Euro 2024 atranka: ispanai gavo antausį nuo škotų, latviai krito Velse

Ispanijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos A grupės rungtynėse labai netikėtai 0:2 turėjo pripažinti šeimininkų Škotijos futbolininkų pranašumą.

Škotų saugas Scottas McTominay‘us jau 7-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Škotijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0.

Ispanai turėjo progų pasižymėti ir vis grasino škotų vartams, bet pasižymėti nepavyko.

Bet dar sykį įmušti pavyko šeimininkams, kai Sc.McTominay‘us 52-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir padvigubino škotų pranašumą 2:0.

Kiek vėliau ispanai dar bandė kurti, atsakymų surasdavo ir škotai, bet galiausiai mačas taip ir baigėsi.

Ispanijos rinktinė turi iškovojusi vieną pergalę ir yra patyrusi vieną pralaimėjimą. Tuo tarpu Škotija šiuo metu savo sąskaitoje turi dvi pergales.

A grupėje kartu su Škotija ir Ispanija kartu varžosi Norvegijos, Sakartvelo ir Kipro rinktinės.