Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Moteris  (nuotr. 123rf.com)

Visi kartais supykstame, bet ne visuomet pyktis yra pateisinamas. Ne paslaptis, kad su kai kuriais žmonėmis geriau nejuokauti, kai jie yra supykę.

REKLAMA

Jei matote, kad kitas žmogus pyksta, pirmoji reakcija dažniausiai yra atsitraukti ir suteikti tam žmogui erdvės – geriau jo neprovokuoti ir nebandyti dar labiau supykdyti, rašoma zodiacthing.com

JAUTIS

Saulės ženklo Jaučio simbolis ne veltui yra bulius – geriau nebandyti išsiaiškinti, kiek stipriai Jautis gali pykti. Kai Jautis supyksta, jis gali būti žiaurus ir labai užsispyręs – Jaučiai retai tesiklauso kitų, jie beprotiškai atkaklūs ir gali būti labai erzinantys. Tačiau tam tikra prasme Jaučio pyktis yra pateisinamas, nes jis pyksta tik dėl teisingų dalykų. Kai Jautis supykęs, nelabai yra ką pasakyti, norint jį nuraminti. Jam tiesiog reikia duoti laiko.

VĖŽYS

Nemanykite, kad šis motiniškas Zodiako ženklas pyksta švelniai – Vėžiai gali labai skaudžiai įgelti. Kai Vėžys supyksta, jis paprastai pyktį laiko viduje ir pasyviai agresyviu elgesiu duoda apie tai suprasti. Jei šių įspėjimų nepaisoma ir situacija nesikeičia, tuomet Vėžys sprogsta ir viską išleidžia lauk. Supykęs Vėžys yra kaip vulkanas per išsiveržimą – jo viduje viskas tiek metų kaupėsi, kad kai tai išsiveržia jiems iš lūpų, galima ne juokais išsigąsti. Vėžį iki tokio lygio privesti nelengva, bet kai taip nutinka, nusiraminimui jiems prireikia nemažai laiko.

REKLAMA

AVINAS

Kai Avinas pyksta, apie tai iškart sužino visi aplinkiniai. Avinas nieko nepasilieka sau. Avinai yra tokie pat užsispyrę ir įsikibę savo nuomonės, kaip kiti ugnies ženklai Liūtas ir Šaulys, bet skirtingai nei pastarieji, Avinas savo energiją ir entuziazmą gali paversti tikru žiaurumu, jei tik kas nors jį supykdo. Avinas yra tikra vaikščiojanti įsiūčio bomba, ir kuo labiau jis stengiasi tai paslėpti, tuo labiau pyktis prasiveržia nenuspėjamais ir netikėtais nuotaikos svyravimais.

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI