zachas randolphas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zachas randolphas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zachas randolphas“.

„Spurs“ žengė į pusfinalį, kuriame žais su „Rockets“

NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją 4:2 laimėjo San Antonijo „Spurs“. Ji šeštosiose rungtynėse svečiuose 103:96 nugalėjo Memfio „Grizzlies“. „Spurs“ mačą pradėjo 8:2 (3 minutė). Tada „Grizzlies“ laimėjo atkarpą 7:0 ir išsiveržė į priekį (9:8 – 5 min.). San Antonijo krepšininkai atsakė sėkmingu žaidimu ir vėl atitrūko (18:11 – 8 min.
2017-04-28

Čempionai įspūdingai atsitiesė, „Spurs“ krito Memfyje

Tiesiausiu keliu į antrąjį NBA atkrintamųjų varžybų etapą žengia čempionė Klivlando „Cavaliers“ komanda. Ji serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0. Kitai lygos favoritei teks ilgiau pavargti – San Antonijo „Spurs“ kirto Memfyje. Atrodė, kad „Cavaliers“ trečiųjų serijos rungtynių taip pat nelaimės. Indianoje vietos „Pacers“ dominavo ir turėjo 26 persvarą (72:46 – 24 minutė). Klivlando krepšininkai savo varžovus rimčiau pradėjo vytis ketvirtajame kėlinyje.
2017-04-21

Domantas Sabonis žaidė nedaug, Russellui Westbrookui iki naujo rekordo pritrūko atkovoto kamuolio

Pergalę NBA lygoje iškovojo Oklahomos „Thunder“. Ji svečiuose 103:100 patiesė Memfio „Grizzlies“. Nugalėtojų gretose Domantas Sabonis žaidė nedaug, o komandos lyderiui Russellui Westbrookui iki naujo rekordo pritrūko atkovoto kamuolio.
2017-04-06

NBA. Dar vienas trigubas serbo dublis, čempionų ir lyderių pergalės

NBA dar vieną trigubą dublį atliko jaunasis serbas Nikola Jokičius. Pergalę iškovojo absoliuti lygos lyderė Oklando „Warrios“, čempionės titulą ginanti Klivlendo „Cavaliers“. 22-ejų serbas trigubą dublį surinko šeštąkart sezone. Vis dėlto, to pergalei nepakako – N. Jokičiaus atstovaujama Denverio „Nuggets“ svečiuose 114:122 neatsilaikė prieš Šarlotės „Hornets“. Šeimininkai blokavo 11 varžovų metimų.
2017-04-01

Mindaugas Kuzminskas nuo suolo stebėjo pirmąją „Knicks“ pergalę

„New York Knicks“ (1-1) į savo sąskaitą įsirašė pirmąją šio NBA sezono pergalę, 111:104 (32:19, 25:30, 25:28, 29:27) namuose nugalėjęs „Memphis Grizzlies“ (1-1), tačiau šį Niujorko ekipos laimėjimą lietuvis Mindaugas Kuzminskas stebėjo nuo atsarginių suolo. Kartu su M.Kuzminskui ant Niujorko ekipos suolo buvo palikti ir Saša Vujačičius bei Maurice‘as Ndouras. Abejose komandose rezultatyviausi buvo legionieriai.
2016-10-30

Jonas Valančiūnas pagerino karjeros blokuotų metimų NBA rekordą

Penkiasdešimt pirmą pergalę 75-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą Rytų konferencijoje užimantis atkrintamųjų varžybų dalyvis Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu. Penktadienį svečiuose, stebint 17,1 tūkst.
2016-04-02

Geriausi savaitės NBA krepšininkai – Kyrie Irvingas ir Zachas Randolphas

Geriausiais Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono praėjusios savaitės (sausio 26–vasario 1 diena) krepšininkais Rytų bei Vakarų konferencijose tapo atitinkamai gynėjas Kyrie Irvingas (Klivlando „Cavaliers“) ir puolėjas Zachas Randolphas (Memfio „Grizzlies“). 22-ejų metų 191 cm ūgio K. Irvingas su „Cavaliers“ laimėjo visas ketverias praėjusios savaitės rungtynes, solidžiai tarp visų lygos žaidėjų prisidėjęs prie pergalių.
2015-02-03

„Grizzlies“ grūmoja pirštu Toronto krepšininkams

Septintą pergalę aštuntose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos lyderis Memfio "Grizzlies" klubas, kuris absoliučioje čempionato įskaitoje lyderio poziciją dalijasi su Rytų konferencijoje pirmaujančia Jono Valančiūno Toronto "Raptors" (7/1) komanda. Antradienį namuose 17,6 tūkst.
2014-11-12

NBA krepšininkas įsivėlė į narkotikų skandalą

Memfio "Grizzlies" ekipos puolėjas Zachas Randolphas tapo įtariamuoju vienoje narkotikų bylų. Tyrėjai krepšininką kaltina narkotikų tiekimu į Indianapolį. Prieš dvi savaites policininkai sustabdė Z.Randolphui priklausantį automobilį, kuriame, apžiūros metu, buvo rasta marihuanos ir šaudmenų. Krepšininko agento teigimu, automobilį vairavęs asmuo tikrai dirbo Z.Randolphui, tačiau krepšininkas neturi nieko bendro su automobilyje aptiktais narkotikais.
2010-05-27

Ž. Ilgauskas ir „Cavs“ krito Memfyje

Šiąnakt NBA čempionate absoliuti praėjusių metų reguliaraus sezono nugalėtoja Klivlendo „Cavaliers“ ekipa su Žydrūnu Ilgausko išvykoje po pratęsimo 109:111 (31:25, 28:23,19:28, 22:24; 9:11) apmaudžiai nusileido Memfio „Grizzlies“ krepšininkams.