„Nuggets“ apkartino K. Garnetto sugrįžimą

Per NBA čempionato rungtynes Denverio „Nuggets“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, namie po atkaklios kovos rezultatu 124:118 (36:31, 26:31, 26:22, 36:34) palaužė absoliučius lygos lyderius - Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Per šį mačą į aikštę po traumos ir beveik mėnesio pertraukos sugrįžo vienas iš „Celtics“ lyderių - Kevinas Garnettas. Puolėjas pelnė vos 4 taškus (2/7 dvitaškiai) ir atkovojo 8 kamuolius.

Puolėjas iš Lietuvos aikštelėje praleido 18 minučių ir per jas pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškių, 3/3 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo 29 taškus surinkęs Carmelo Anthony (7 atk. kam.), Allenas Iversonas pridėjo 28 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Kenyonas Martinas - 19. „Celtics“ komandai Paulas Pierce‘as pelnė 24 taškus (7 rez. perd.), Rajonas Rondo - 22, Ray Allenas - 20.

„Nuggets“ šį sezoną jau yra iškovojusi 33 pergales bei patyrusi 20 nesėkmių. „Celtics“ sąskaitoje - 41 pergalė ir 10 pralaimėjimų.

Klivlendo „Cavaliers“ ekipa, kurioje žaidžia Žydrūnas Ilgauskas, namie 85:93 (20:21, 16:21, 23:24, 26:27) nusileido Hiustono „Rockets“. Lietuvis iš viso aikštelėje praleido 31 minutę ir per ją pelnė 16 taškų (8/15 dvitaškių), atkovojo 7, perėmė 3 kamuolius bei blokavo 2 metimus.

„Cavaliers“ komandoje rezultatyviausias buvo 26 taškus pelnęs ir trigubą dublį atlikęs LeBronas Jamesas (13 atk. kam., 11 rez. perd.), Larry Hughesas pridėjo 16 tašku, Ira Newble‘as ir Drew Goodenas (7 atk. kam.) - po 8.

Nugalėtojų komandoje pasižymėjo 22 taškus pelnęs Raferas Alstonas, Tracy McGrady (8 rez. perd.) surinko 17 taškų, Yao Mingas (14 atk. kam.) - 16, Luisas Scola (8 atk. kam.) - 15.

„Rockets“ šį sezoną iškovojo 33 pergales ir patyrė 20 pralaimėjimų. „Cavaliers“ sąskaitoje - 29 pergalės ir 24 nesėkmės.

Vašingtono „Wizards“, kuriame rungtyniauja Darius Songaila, namie po pratęsimo 100:113 (20:23, 30:23, 20:21, 20:23, 10:23) pralaimėjo Niujorko „Knicks“. D. Songaila aikštelėje praleido 16 minučių ir per jas taškų nepelnė, tačiau atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias „Wizards“ komandoje Antawnas Jamisonas (13 atk. kam.) - 20 taškų, Rogeris Masonas pridėjo 15, Deshawnas Stevensonas - 14. „Knicks“ komandai 24 taškus pelnė Zachas Randolphas (10 atk. kam.), Jamalas Crawfordas, Quentinas Richardsonas ir Davidas Lee (7 atk. kam.) - po 19.
Niujorko ekipa šį sezoną iš 53 mačų laimėjo 16. „Wizards“ jau iškovojo 25 pergales, tačiau patyrė 28 nesėkmes.