Antrą nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) sezono starte patyrė Denverio "Nuggets" ekipa su Linu Kleiza, sugebėjusi išsaugoti vienos Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio lyderės (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) poziciją.

Antradienį svečiuose "Nuggets" krepšininkai - po ypač nesėkmingo ketvirtojo kėlinio - 112:119 (37:32, 29:28, 26:22, 20:37) turėjo pripažinti trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje esančio Niujorko "Knicks" (2/1) klubo pranašumą.

Lietuvis į arenos šeimininkų krepšį įmetė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 3 pražangas.

Per 32 su puse žaidimo minutės L. Kleiza pataikė 2 tritaškius iš 6, 6 dvitaškius iš 7 bei nesugebėjo realizuoti nė vieno iš dviejų baudų metimų.

32 taškus Denverio komandai pelnė Allenas Iversonas, 24 - Carmelo Anthony (9 rezultatyvūs perdavimai), 13 - Eduardo Najera, 9 - Marcusas Camby (13 sugriebtų kamuolių ir 3 blokuoti varžovų metimai).

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Jamalas Crawfordas (25 tšk.), Eddy Curry (24 tšk.), Zachas Randolphas (22 tšk. ir 17 atkovotų kamuolių), Stephonas Marbury (21 tšk.) bei Renaldo Balkmanas (11 taškų).