Z. Randolphas smogė varžovui į veidą

Los Andželo „Clippers“ lyderis Zachas Randolphas antradienį krepšinį iškeitė į boksą. Rungtynėse su Fynikso „Suns“ komanda 206 cm ūgio krepšininkas kaire ranka smogė varžovui Louisui Amundsonui į veidą.

Po šio išpuolio Z.Randolphas buvo išvytas iš aikštės, o jo komanda nieko negalėjo padaryti prieš uraganinį „Suns“ puolimą. Rungtynes, kuriose neegzistavo gynyba, 140:100 laimėjo šeimininkai.

Incidentas kilo pirmojo kėlinio pabaigoje. Abu krepšininkai susistumdė po Fynisko ekipos krepšiu. Netrukus „Clippers“ puolėjas alkūne patiesė L.Amundsoną ant parketo. Pastarasis nebuvo linkęs nusileisti ir atsistojęs bandė aiškintis santykius. Tai įsiutino 118 kg sveriantį Z.Randolphą ir šis kairės rankos kumščiu smogė priešininkai į veidą, tačiau „Suns“ aukštaūgis tąkart išsilaikė ant kojų.

Kumštynes nutraukė teisėjai, išsiuntę Los Andželo klubo narį į rūbinę. Jam gresia solidi piniginė bauda ir kelerių rungtynių diskvalifikacija.

Šiose itin rezultatyviose rungtynėse abiejų komandų žaidėjai, pasirodę aikštėje, pelnė ne mažiau nei po 5 taškus. Įpusėjus rungtynėms net 75 proc. taiklumu atakavę „Suns“ krepšininkai pirmavo 81:49. Daugiau taškų per du kėlinius buvo įmetę Niujorko „Knicks“ krepšininkai, kurie 2008-ųjų lapkričio 29 dieną į „Golden State Warriors“ krepšį per 24 minutes įmetė 82 taškus.