28
Indianos „Pacers“ – Klivlando „Cavaliers“ 94:105 (nuotr. SCANPIX)

Tiesiausiu keliu į antrąjį NBA atkrintamųjų varžybų etapą žengia čempionė Klivlando „Cavaliers“ komanda. Ji serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0. Kitai lygos favoritei teks ilgiau pavargti – San Antonijo „Spurs“ kirto Memfyje.

28

Atrodė, kad „Cavaliers“ trečiųjų serijos rungtynių taip pat nelaimės. Indianoje vietos „Pacers“ dominavo ir turėjo 26 persvarą (72:46 – 24 minutė).

Klivlando krepšininkai savo varžovus rimčiau pradėjo vytis ketvirtajame kėlinyje. Likus penkioms minutėms, LeBronas persvėrė rezultatą (105:104). „Cavaliers“, užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą, pirmavo visą likusį mačo laiką ir laimėjo – 119:114.

Svečiai pasiekė naują lygos rekordą. Iki šiol nė vienai NBA komandai per visą atkrintamųjų varžybų istoriją nebuvo pavykę laimėti, po pirmosios rungtynių dalies atsiliekant 25 taškų skirtumu.

„Pacers“ atkovojo 52, „Cavaliers“ – 40 kamuolių. Indianos krepšininkai 17 sugriebė puldami.

„Pacers“: Paulas George’as 36 (10/28 metimų, 11/11 baudų, 15 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvūs perdavimai), Jeffas Teague’as 15 (5/11 met., 7 rez. perd.), Lance’as Stephensonas 13 (6 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 11 (5/10 met., 14 atk. kam.), Kevinas Seraphinas 11 (5/7 baud., 5 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 41 (14/27 met., 7/14 baud., 13 atk. kam., 12 rez. perd.), Kevinas Love’as 13 (6 atk. kam.), JR Smithas 13, Kyrie Irvingas 13, Channingas Frye’us 13, Kyle’as Korveris 12.

Klivlando ekipa serijoje pirmauja 3:0. Ketvirtosios, ir galbūt lemiamos, rungtynės vėl vyks Indianoje.

„Cavaliers“ (51 pergalė / 31 pralaimėjimas) į atkrintamąsias pateko antru Rytų konferencijos rezultatu, „Pacers“ (42/40) – septintu.

Memfyje „Spurs“ priešinosi du kėlinius. Vėliau išryškėjo „Grizzlies“ pranašumas. Šeimininkai buvo įgiję ir 22 taškų persvarą (89:67 – 40 min.).

Galutinis rungtynių rezultatas – 105:94.

„Grizzlies“ pataikė 90 procentų baudų metimų (18/20), „Spurs“ – 57 (16/28),

„Grizzlies“: Mike’as Conley 24 (7/13 met., 8/8 baud., 8 rez. perd.), Zachas Randolphas 21 (9/16 met., 8 atk. kam.), Marcas Gasolis 21 (8/14 met., 6 atk. kam.), Jamesas Ennis 12, Wayne’as Seldenas 10.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 18 (6/11 met.), LaMarcus Aldridge’as 16 (5/8 met., 6/10 baud., 11 atk. kam.), Kyle’as Andersonas 15 (6/7 met.), Patty Millsas 11, Jonathonas Simmonsas 10.

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks taip pat Memfyje.

„Spurs“ (61/21) į pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą prasibrovė antru Vakarų konferencijos rezultatu, „Grizzlies“ (43/39) – septintu.