Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jr smithas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jr smithas“.

NBA veterano posūkis – 35-erių pradės studijas ir žais golfą

Apie karjeros pabaigą oficialiai nepaskelbęs, tačiau Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) vietos neberandantis J.R.Smithas imasi naujos veiklos. Šešiolika sezonų NBA sužaidęs 35-erių gynėjas imasi studijų Šiaurės Karolinos A&T universitete. J.R.Smithas į NBA šoko iškart po vidurinės mokyklos ir 2004-ųjų naujokų biržoje buvo pakviestas 18-uoju šaukimu, todėl studijų patirties neturi.
2021-08-12

Nuo suolo kilęs Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias, bet jo sezonas baigtas

Jono Valančiūno Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas baigtas. Lietuvio Toronto „Raptors“ nepasipriešino Klivlando „Cavaliers“ ir Rytų konferencijos pusfinalio seriją pralaimėjo 0:4. Šįkart Kanados komanda svečiuose buvo sutriuškinta 93:128 (26:30, 21:33, 25:37, 21:28). J. Valančiūnas antrojo kėlinio pradžioje pelnė 10-ąjį savo tašką ir pirmąkart išvedė „Raptors“ į priekį – 38:36. Vis dėlto ketvirtį Toronto komanda baigė nesėkminga atkarpa – 0:12 (47:63). Po pertraukos „Cavaliers“ dom...
2018-05-08

Čempionai įspūdingai atsitiesė, „Spurs“ krito Memfyje

Tiesiausiu keliu į antrąjį NBA atkrintamųjų varžybų etapą žengia čempionė Klivlando „Cavaliers“ komanda. Ji serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0. Kitai lygos favoritei teks ilgiau pavargti – San Antonijo „Spurs“ kirto Memfyje. Atrodė, kad „Cavaliers“ trečiųjų serijos rungtynių taip pat nelaimės. Indianoje vietos „Pacers“ dominavo ir turėjo 26 persvarą (72:46 – 24 minutė). Klivlando krepšininkai savo varžovus rimčiau pradėjo vytis ketvirtajame kėlinyje.
2017-04-21

NBA. Dar vienas trigubas serbo dublis, čempionų ir lyderių pergalės

NBA dar vieną trigubą dublį atliko jaunasis serbas Nikola Jokičius. Pergalę iškovojo absoliuti lygos lyderė Oklando „Warrios“, čempionės titulą ginanti Klivlendo „Cavaliers“. 22-ejų serbas trigubą dublį surinko šeštąkart sezone. Vis dėlto, to pergalei nepakako – N. Jokičiaus atstovaujama Denverio „Nuggets“ svečiuose 114:122 neatsilaikė prieš Šarlotės „Hornets“. Šeimininkai blokavo 11 varžovų metimų.