Šiąnakt NBA čempionate absoliuti praėjusių metų reguliaraus sezono nugalėtoja Klivlendo „Cavaliers“ ekipa su Žydrūnu Ilgausko išvykoje po pratęsimo 109:111 (31:25, 28:23,19:28, 22:24; 9:11) apmaudžiai nusileido Memfio „Grizzlies“ krepšininkams.

Po dviejų kėlinių turėję 11 taškų persvarą „Kavalieriai“ ją išbarstė antroje rungtynių dalyje, o mačo pabaigoje sėkmė lydėjo aikštės šeimininkus: ketvirtojo kėlinio pabaigoje (rezultatui esant 100:100) L. Jamesas galėjo išplėšti pergalę, bet nepataikė su sirena mesto tritaškio. Lygiai toks pat scenarijus pasikartojo ir per pratęsimą, kai rezultatas buvo 109:111.

Aukštaūgis iš Lietuvos Žydrūnas Ilgauskas ant parketo praleido 22 min., per kurias pelnė 6 taškus (3/8 dvitaškių), sugriebė 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet prarado 2 kamuolius ir 5 kartus prasižengė.

„Cavaliers“ (15/6) klubą į priekį vedė LeBronas Jamesas, įmetęs net 43 taškus ir atkovojęs 13 atšokusių kamuolių. Mo Williamsas pridėjo 20 taškų, o Shaquille‘as O‘Nealas – 16 taškų ir 4 blokuotus metimus.

„Grizlių“ (9/12) gretose išsiskyrė: Zachas Randolphas 32 taškai (11/11 baudų metimai, 14 atkovotų kamuolių), O. J. Mayo 28 taškai (7 klaidos), Rudy Gay‘us 21 taškas.

Kitą susitikimą „Cavs“ žais jau šiąnakt – vėl išvykoje su Hiustono „Rockets“ komanda.