Vytis Šliažas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Vytis Šliažas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Vytis Šliažas“.

Patekote į eismo įvykį – kada jums priklauso pakaitinis automobilis nemokamai?

Atsitikus eismo įvykiui, kurio kaltininkas – ne jūs, jūsų automobilis buvo taip apgadintas, kad jį teks kuriam laikui palikti autoservise ir tai sutrikdys jūsų kasdienį gyvenimą.  Tačiau ar žinojote, kad turite galimybę to išvengti? Draudimo teisės ekspertai primena, kad galite pasinaudoti teise gauti pakaitinį automobilį nemokamai arba su tuo susijusių išlaidų, pavyzdžiui, už automobilio nuomą, atlyginimą. O jei draudimo kompanija tai suteikti atsisako, turite teisę ginčytis.
2024-03-20

„Febi Speedfest.lt“ šventės dalyviai įsitikino, jog galingiausias automobilis negarantuoja pergalės

Kai kurių gamintojų automobilių vairuotojai pasižymi aktyviomis ir tvariomis bendruomenėmis visame pasaulyje. Viena tokių, vienijanti „Porsche“ vairuotojus, jau ne pirmus metus suburia šių sportiškų automobilių vairuotojus tiek pasivaržyti tarpusavyje, tiek patobulinti savo vairavimo įgūdžius. Visai neseniai „Febi Speedfest.
2023-08-14

„Nemuno žiede“ – šventė greičio mėgėjams

Benzingalvių bendruomenę subūrę „Febi Speedfest“ organizatoriai spalio 15-ąją kviečia dar kartą šį sezoną užvesti variklius ir patobulinti savo vairavimo įgūdžius Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Per šiuos metus surengę ne vieną greitą pasivažinėjimą, pakvietę bendraminčius į įspūdingas ekskursijas, renginio iniciatoriai kartelės nuleisti nežada ir šįsyk.
2022-10-10

„Febi Speedfest.lt“ sezono atidarymas: lenktyniavo, degino automobilį ir fiksavo naują rekordą

Praėjusį šeštadienį, Velykų išvakarėse, bendruomenės, vienijančios „Porsche“ automobilių entuziastus, nariai su šeimomis susirinko į Nemuno žiedo trasą ir džiaugsmingai atidarė šiltąjį metų sezoną „Febi Speedfest.lt“ renginyje.
2022-04-21

„Porsche“ automobilių entuziastai Lietuvoje susikūrė savo mažąjį Dakarą

Šeštadienį, kai Dakaro ralyje dalyviai ilsėjosi ir ruošėsi antrajai jo daliai, saulėtoje ir sniegu padengtoje Lietuvoje „ Porsche“ automobilių entuziastai susiruošė į savo mažąjį Dakaro iššūkį. Per visą dieną įveikę beveik trijų šimtų kilometrų „greičio ruožą“, žygio dalyviai dalinosi geriausiai įspūdžiais ir neslėpė, kad Saudo Arabijoje vykstantis ralis su tokiu būriu lietuvių įkvepia ne tik palaikyti, bet ir patiems ieškoti panašių nuotykių. Šio pasivažinėjimo organizatoriai „Speedfest.
2022-01-11

„Porsche“ entuziastai leido neprivilegijuotiems vaikams patirti lenktynių emocijas

„Mums svarbiausia dovanoti gerą emociją“, – tokius žodžius, kalbėdami apie praėjusį šeštadienį įvykusį renginį, dažnai kartojo jo organizatoriai. Iš meilės „Porsche“ automobiliams susikūrusi entuziastų bendruomenė, neturinti nieko bendro su „Porsche“ atstovais Lietuvoje, visą sezoną susitikdavo turiningai praleisti laiką kartu. Kartais tai būdavo pasivažinėjimai trasoje, kartais kelionės po gražiausias Lietuvos vietas ar net išvykos į užsienį.
2021-10-22

Su „Porsche 911“ skirtingose varžybose dalyvausiantis Vytis: „Pamažu tai tampa gyvenimo dalimi“

Ar Jūs kada nors norėjote pasinerti į automobilių sportą su kasdieninėms reikmės skirtu automobiliu? Misija neįmanoma? Anaiptol. Automobilių sporto padangėje netrūksta varžybų, kuriose galima startuoti kad ir su kasdien naudojamu automobiliu. Žinoma, tai yra mėgėjams skirtos varžybos, tačiau yra ir tokių, kurios turi Lietuvos automobilių čempionato statusą, o prie starto linijos su kasdien naudojamais automobiliais stoja nemaža dalis profesionalių sportininkų.
2019-05-02

Lenktynininkas Vytis Šliažas visais ratais varomą „VW Passat“ iškeitė į „Porsche 911 4S“

Keturiais ratais varomą „VW Passat“ sedaną iškeitė į „Porsche 911 4S (996)“ kupė - tokį netikėtą ir visiškai neplanuotą sprendimą priėmė lenktynininkas Vytis Šliažas, dalyvaujantis Lietuvos greituminio slalomo bei Lietuvos mini ralio čempionatuose. Svajonės apie „Porsche“ nebuvo Vytis karjerą automobilių sporte pradėjo 2016 metų žiemą, sėsdamas prie savo kasdieninio automobilio „VW Passat 4Motion B6“ vairo. Standartinio automobilio pilnai užtenka norint dalyvauti ne viename Lietuvos čempionate.
2018-07-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų