Vinstono Čerčilio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Vinstono Čerčilio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Vinstono Čerčilio“.

Australas teigia esantis princo Čarlzo sūnus: šią tiesą norėjo atskleisti Diana

55-erių australas inžinierius jau kelis dešimtmečius bando įrodyti, kad yra nesantuokinis princo Čarlzo ir Kamilos sūnus. Simonas Čarlzas Dorante-Day gimė Didžiojoje Britanijoje, Portsmute, o dabar gyvena Kvinslande, Australijoje. Vyras tvirtina, esą jo netikra močiutė dar 1998 metais jam papasakojo, kad Kornvalio hercogienė Kamila – jo tikroji motina. Dorante-Day tvirtina turintis tokią pat veido kaulų struktūrą ir ir dantis, kaip Vindzorai, įskaitant ir karalienę Elžbietą.
2021-05-12

Marija Vyšniauskaitė. Vaikų mokymas namuose – kodėl valdžia vėl dega raudoną šviesą?

Keliems šimtams šeimų Lietuvoje buvo sužibusi viltis, kad pagaliau savo vaikus jie namuose galės ugdyti legaliai. Mat grupė Seimo narių šį pavasarį registravo Švietimo įstatymo pataisas, turėjusias užtikrinti galimybę vaikus su mokyklos priežiūra mokyti šeimoje. Deja, viltį prigesino Vyriausybė, nepritarianti šiam įstatymo projektui. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija sako, kad šeima nepajėgi užtikrinti geriausių vaiko interesų.

Robertas Dargis. Ar Lietuva turi savo Čerčilį?

„Pakartosiu Rūmams tą patį, ką jau sakiau naujosios vyriausybės ministrams: negaliu pažadėti nieko – tik kraują, sunkų triūsą, ašaras ir prakaitą,“ – tai legendiniai Vinstono Čerčilio žodžiai. Šis Britanijos premjeras labai ženkliai prisidėjo prie pasaulio, kuriame gyvename iki šiol, formavimo. Čerčilio pavyzdys liudija, kiek nulemti gali vienas žmogus ir kaip bet kokiomis istorijos sąlygomis galima pasiekti savo tikslą.

Ūkininkų sąjungą paversti kišenine organizacija

Ne pirmą kartą šantažuojami ūkininkai ryžtingai pasipriešino politikieriams. Bene įtakingiausia ir daugiausia žemdirbius vienijanti Lietuvos ūkininkų sąjunga ginasi nuo politikų ir vienos nedidelės partijos įžūlių bandymų paversti šią organizaciją kišenine, jos vadovus užkelti ant statinės ir artėjant rinkimams priversti politikuoti.
titulinis 2012-08-08
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų