vilija sereikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilija sereikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilija sereikaitė“.

Europos treko čempionate Vokietijoje – penki Lietuvos atstovai

Spalio 18–22 dienomis Berlyne (Vokietija) vyksiančiame aštuntajame Europos dviračių treko čempionate Lietuvai atstovaus penki sportininkai. Iš viso Senojo žemyno pirmenybėse dalyvaus apie 330 sportininkų iš 29 šalių. Čempionate jėgas išmėgins dukart pasaulio ir triskart Europos čempionė bei ketverių olimpinių žaidynių dalyvė 34-erių metų Simona Krupeckaitė, 21-erių metų Miglė Marozaitė, 19-metė Olivija Baleišytė, 22-ejų metų Vasilijus Lendelis bei jo bendraamžis Svajūnas Jonauskas.
2017-10-17

Vilijai Sereikaitei – Europos dviračių treko čempionato bronza asmeninėse persekiojimo lenktynėse

Prancūzijos užjūrio regione Gvadelupoje sekmadienį baigėsi Senojo žemyno dviračių treko čempionatas, kuriame vienintelį bronzos medalį Lietuvai moterų asmeninėse moterų persekiojimo lenktynėse (22 dalyvės) iškovojo Vilija Sereikaitė. 3000 m važiavime dėl trečiosios vietos lietuvaitė (3 min.
2014-10-20

Lietuvos dviratininkės iškovojo du Europos treko čempionato lenktynių aukso medalius

Lietuvos dviratininkės - 24-ejų metų Aušrinė Trebaitė, 25-erių metų Vilija Sereikaitė ir 21-erių metų Vaida Pikauskaitė - Panevėžyje vykstančio trečiojo Europos dviračių treko čempionato moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynėse iškovojo aukso medalius. Lietuvos trijulė finale penktadienį distanciją įveikė per 3 min. 25,237 sek. ir 1,849 sek.
2012-10-19

Vagys nušvilpė 5 tūkst. eurų kainuojantį olimpietės V. Sereikaitės dviratį

Viena geriausių Lietuvos dviratininkių, priklausanti pasaulio dviračių treko elitui, Vilija Sereikaitė sekmadienį neteko savo varžybų dviračio, kainuojančio apie 5 tūkst. eurų. Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkė, Pekino olimpiados dalyvė ketino dalyvauti mėgėjiškose plento varžybose Kaune. Ji dviračio pasigedo viduryje baltos dienos, kai netoli varžybų vietos trumpam užsuko į tualetą, rašo lrytas.lt.

ŠMM apdovanos Studentų vasaros universiados dalyvius

Spalio 26 d. 16 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje bus pagerbti studentai ir jų treneriai, iš 26-osios studentų vasaros universiados, rugpjūtį įvykusios Kinijoje, šiemet parvežę kaip niekad daug medalių: 5 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos. Lietuvos sportininkai, iškovoję 13 medalių, tarp pasaulio šalių užėmė 13 vietą, o Europoje – 6-ąją. Jiems bus įteikti medaliai „Už sporto pergales“, premijos, kitos dovanos.
2011-10-25

Dviratininkė V. Sereikaitė: man medalis tikrai netikėtas

Olandijoje vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato moterų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse penktadienį bronzos medalį iškovojusi lietuvė Vilija Sereikaitė džiaugiasi, kad sezonas jai baigėsi taip sėkmingai. „Man medalis tikrai netikėtas. Prastoka savijauta prieš čempionatą neleido tikėtis apdovanojimų. Bet sportas yra sportas. Jame daug netikėtumų. Dažnai viskas geriau baigiasi, kai nesitiki. Tai buvo vienos sunkiausių varžybų per visą karjerą. Teko atiduoti visas jėgas.
2011-03-26

Lietuvos trijulė pasaulio treko čempionate – 13–ta

Antrąją dieną Apeldorne (Olandija) vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynių atrankos varžybose Lietuvos atstovių trijulė – Vilija Sereikaitė (24 m.), Aušrinė Trebaitė (22 m.) ir Vaida Pikauskaitė (19 m.) – užėmė 13 vietą. Merginos, distanciją įveikusios per 3 min. 31,851 sek., pranoko Lenkijos, Italijos bei Honkongo komandas. Iš viso atrankos varžybose buvo 16 komandų. Geriausiai pasirodė D. Britanijos komanda (3 min. 23,642 sek.
2011-03-24

Dviratininkė V. Sereikaitė daugiakovės varžybose – dešimta

Mančesteryje (Didžioji Britanija) vykusio paskutinio, ketvirtojo, pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų daugiakovės varžybose Lietuvos atstovė Vilija Sereikaitė užėmė dešimtąją vietą. 24-ejų metų lietuvė surinko 64 baudos taškus. Nugalėjo amerikietė Sarah Hammer, surinkusi 9 baudos taškus. Iš viso klasifikuotos 24 dviratininkės. V. Sereikaitė sekmadienį laimėjo paskutinę rungtį - 500 m atskiro starto lenktynes (35,746 sek.
2011-02-20

V. Sereikaitė po keturių rungčių – vienuolikta

Mančesteryje (Didžioji Britanija) vykstančio paskutinio, ketvirtojo, pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų daugiakovės varžybose Lietuvos atstovė Vilija Sereikaitė po keturių rungčių užima 11-ąją vietą. 24-ejų metų lietuvė turi 47 baudos taškus. Pirmauja amerikietė Sarah Hammer, turinti 5 baudos taškus. Iš viso klasifikuotos 24 dviratininkės. Ketvirtojoje rungtyje - 3 km persekiojimo lenktynėse - sekmadienį V. Sereikaitė užėmė antrąją vietą (3 min. 36,199 sek.
2011-02-20

Dviratininkė V. Sereikaitė po dviejų rungčių – trylikta

Mančesteryje (Didžioji Britanija) vykstančio paskutinio, ketvirtojo, pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų daugiakovės varžybose Lietuvos atstovė Vilija Sereikaitė po dviejų rungčių užima 13-ąją vietą. 24-ejų metų lietuvė turi 22 baudos taškus. Pirmauja amerikietė Sarah Hammer, turinti 3 baudos taškus. Iš viso klasifikuotos 24 dviratininkės. Antrojoje rungtyje - grupinėse lenktynėse (80 ratų; 20 km; 8 tarpiniai finišai) - V. Sereikaitė užėmė 11-ąją vietą (23 tšk.