Pruškove (Lenkija) vykstančiame 105-ajame pasaulio dviračių treko čempionate toliau įspūdingus rezultatus demonstruoja Lietuvos atstovės – moterų komandų sprinto rungtyje Gintarė Gaivenytė ir Simona Krupeckaitė iškovojo bronzos medalius!

Važiavime dėl trečios vietos mūsiškės, kurios atrankos varžybose tarp dešimties komandų užėmė ketvirtą vietą, distanciją įveikė per 33,495 sek. ir 0,143 sek. aplenkė varžoves iš Prancūzijos Sandie Clair ir Clarą Sanchez.

Pasaulio čempione tapo Australijos komanda, o antros liko Didžiosios Britanijos dviratininkės.

Priminsime, kad vakar planetos pirmenybėse Simona Krupeckaitė 500 m atskiro starto lenktynėse nuskynė aukso medalį, o Vilija Sereikaitė 3000 m persekiojimo varžybose finišavo trečia ir pasidabino bronziniu apdovanojimu.

Iš viso šiame pasaulio čempionate Lietuvos garbę gina penkios sportininkės: Simona Krupeckaitė, Svetlana Pauliukaitė, Vilija Sereikaitė, Gintarė Gaivenytė ir Aušrinė Trebaitė.