gintarė gaivenytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintarė gaivenytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintarė gaivenytė“.

Europos treko čempionate Vokietijoje – penki Lietuvos atstovai

Spalio 18–22 dienomis Berlyne (Vokietija) vyksiančiame aštuntajame Europos dviračių treko čempionate Lietuvai atstovaus penki sportininkai. Iš viso Senojo žemyno pirmenybėse dalyvaus apie 330 sportininkų iš 29 šalių. Čempionate jėgas išmėgins dukart pasaulio ir triskart Europos čempionė bei ketverių olimpinių žaidynių dalyvė 34-erių metų Simona Krupeckaitė, 21-erių metų Miglė Marozaitė, 19-metė Olivija Baleišytė, 22-ejų metų Vasilijus Lendelis bei jo bendraamžis Svajūnas Jonauskas.
2017-10-17

Pasaulio dviračių treko čempionato sprinto rungtyje Simona Krupeckaitė buvo septinta

Prancūzijos sostinės priemiestyje vykstančiose pasaulio dviračių treko pirmenybėse septintąją vietą sprinto rungtyje užėmė Simona Krupeckaitė. Po aštuntfinalyje pralaimėtos dvikovos Vokietijos atstovei Kristinai Vogel, lietuvė dėl patekimo į geriausių aštuntuką buvo priversta kovoti paguodos važiavime. Paguodos važiavime aplenkusi ispanę Tanią Calvo Barbero ir australę Anna Meares, S.Krupeckaitė prasibrovė į aštuntuką, kur jos laukė olandė Elis Ligtlee.
2015-02-21

S. Krupeckaitė ir G. Gaivenytė pasaulio treko čempionate – šeštos

Vėlų ketvirtadienio vakarą (21h10 Lietuvos laiku) Pasaulio dviračių treko čempionate Olandijoje, moterų komandų sprinto lenktynių atrankos varžybose, Simona Krupeckaitė ir Gintarė užėmė 6 vietą (33,788 sek.). Finale kovos 1 vietą atrankos varžybose užėmusi Australijos komanda (33,342 sek.) bei D. Britanijos dviratininkės, kurios buvo antros (33,356 sek.). Dėl bronzos kovos Kinijos ir Prancūzijos ekipos.
2011-03-24

Dviratininkė G. Gaivenytė pasaulio taurės varžybose Australijoje - 12-a

Melburne (Australija) vykstančio pirmojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų 500 m atskiro starto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Gintarė Gaivenytė užėmė 12-ąją vietą. 24-erių metų lietuvė 500 m distanciją įveikė per 35,992 sek. Nugalėjo australė Anna Meares (33,593 sek.
2010-12-04

S. Krupeckaitė ir vėl skina pergales Dviračių treko čempionate

Penktadienį prasidėjusiame Lietuvos dviračių treko čempionate komandinio sprinto rungtyse paaiškėjo nugalėtojų poros. Pirmąją vietą pelnė pasaulio treko čempionės ir rekordininkės Simonos Krupeckaitės pora su Gintare Gaivenyte. Antrąją vietą užėmė Vilija Sereikaitė ir Gabrielė Jankutė. Trečiąją vietą pelnė Aušrinė Trebaitė ir Vaida Pikauskaitė. Trijų dienų trukmės čempionate dar paaiškės nugalėtojai sprinto ir kerino rungtyse.
2010-10-22

Karališkame Lietuvos MTB Maratonų taurės etape bus S. Krupeckaitė ir G. Gaivenytė

Šį sekmadienį (rugpjūčio 8 d.), po 2 mėnesių petraukos, pajėgiausi Lietuvos dviratininkai tęs kovą dėl MTB Maratonų taurės „karališkajame“ Ignalinos etape – Ažušilės draustinio teritorijoje.

Lietuvės iškovojo bronzos medalius!

Lietuvos dviratininkės Gintarė Gaivenytė ir Simona Krupeckaitė Danijoje vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto rungtyje užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalius. Kovoje dėl bronzos apdovanojimų lietuvės 0,484 sek. pranoko Didžiosios Britanijos dviratininkes Victorią Pendleton ir Jessicą Varnish. Pasaulio čempione tapo Australijos komanda, finale pranokusi Kinijos ekipą. Australės tiek atrankos varžybose, tiek finale pagerino pasaulio rekordą.
2010-03-25

Simonai Krupeckaitei – antras auksas

Kolumbijoje vykstančio trečiojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų 500 m atskiro starto lenktynes penktadienį laimėjo Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė. Lietuvė, kuriai sekmadienį sukaks 27-eri, finale distanciją įveikė per 33,786 sek. (vid. greitis - 53,276 km/h). Beje, S. Krupeckaitei priklauso šios rungties pasaulio rekordas - 33,296 sek. Antrąją vietą užėmė olandė Willy Kanis (33,852 sek.), o trečiąją - Lisandra Guerra Rodriguez (34,479 sek.
2009-12-12

S. Krupeckaitė laimėjo keirino rungtį

Sekmadienį Mančesteryje (Anglija) pasibaigusio pirmojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų keirino rungtį laimėjo 26 metų Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė. Antrąją vietą užėmė pasaulio čempionė kinė Švang Guo (Shuang Guo), trečiąją - australė Ana Myrz (Anna Meares). Šioje rungtyje dalyvavo 33 dviratininkės, o finale lenktyniavo - šešios. Kita lietuvė Gintarė Gaivenytė su penkiomis varžovėmis pasidalijo 13-ąją vietą.
2009-11-01

S. Krupeckaitė su G. Gaivenyte - šeštos

Mančesteryje (Anglija) vykstančio pirmojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų komandų sprinto rungtyje šeštadienį Lietuvos atstovės Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė užėmė šeštąją vietą. Šioje rungtyje dalyvavo 12 komandų. Moterų 3 km asmeninių persekiojimo lenktynių atrankos varžybose Aušrinė Trebaitė tarp 16 dalyvių buvo septinta. Ji distanciją įveikė per 3 min. 43,561 sek.