Sekmadienį Pekine (Kinija) pasibaigusio pasaulio dviračių treko taurės varžybų priešpaskutiniojo, ketvirtojo, etapo moterų keirino varžybose Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė iškovojo aukso medalį ir tapo šios rungties lydere.

26-erių metų lietuvė finale pranoko penkias varžoves iš Kinijos, Olandijos, Malaizijos ir Prancūzijos.

Antrąją vietą užėmė kinė Švang Guo, trečiąją - olandė Vili Kanis.

Pirmojo etapo (8 ratai) pirmajame važiavime S. Krupeckaitė užėmė pirmąją vietą, o antrojo etapo pirmajame važiavime lietuvė taip pat buvo pirma.

Kita lietuvė - Gintarė Gaivenytė pirmojo etapo ketvirtajame važiavime buvo paskutinė, penkta, o paguodos varžybų trečiajame važiavime iš keturių užėmė taip pat paskutiniąją, trečiąją, vietą.

G. Gaivenytė galutinėje įskaitoje pasidalijo 17-ąją vietą. Iš viso rungtyje dalyvavo 22 dviratininkės.

S. Krupeckaitė po keturių etapų turi 24 taškus. Antrąją vietą užima V. Kanis, surinkusi 20 taškų.

Iš viso klasifikuotos 27 dviratininkės.

S. Krupeckaitė šiose varžybose iškovojo net keturis medalius. Lietuvė taip pat auksą iškovojo asmeninėse sprinto varžybose ir 500 m atskiro starto lenktynėse, o komandų sprinto varžybose kartu su Gintare Gaivenyte pelnė sidabrą. Vilija Sereikaitė 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse iškovojo sidabro medalį.

Paskutinysis, penktasis, pasaulio taurės varžybų etapas vyks vasario 13-15 dienomis Kopenhagoje (Danija).