valmiera

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valmiera“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valmiera“.

Vilniaus „Žalgiris“ suklupo draugiškoje dvikovoje prieš „Valmieros“ vienuolikę

Kontrolinėje su Latvijos čempionato lyderiais geromis progomis nepasinaudojęs „Žalgiris“ buvo nubaustas rungtynių pabaigoje – Rygoje pralaimėta „Valmiera“ komandai 0:2. „Žalgiris“ dominavo pirmajame kėlinyje ir turėjo kelias geras progas, bet nepasižymėjo, o rungtynių pabaigoje varžovai iš Latvijos išnaudojo du savo šansus.
2022-06-11

„Sūduvos“ saugas prieš startą Europoje: svarbiausia vykdyti žaidimo planą

Marijampolės „Sūduva“ šiandien surengė paskutinę treniruotę prieš UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos I etapo pirmąsias rungtynes su „Valmiera“ (Latvija). „Visi labai laukiame šių rungtynių, laukiame mus palaikančių žmonių stadione, – po paskutinės treniruotės sakė „Sūduvos“ saugas Giedrius Matulevičius. – Tai yra tarptautinės rungtynėms, joms vyksta kitoks pasirengimas, skiriama viskam daugiau dėmesio.
2021-07-08

„Sūduva“ pradeda kovas Europoje: pirmasis varžovas – puikiai sezoną pradėjęs Latvijos klubas

Marijampolės „Sūduva“ kovą 2021-2022 m. UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos varžybose pradės dvikova su Latvijos „Valmiera“ komanda. Kviečiame susipažinti su būsimais varžovais. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos liepos 8 d. 19 val. Marijampolės „Hikvision“ arenoje, antrosios – po savaitės Rygos „Daugava“ stadione.
2021-07-05

Aiškūs „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ varžovai UEFA Konferencijų lygoje

Nione (Šveicarija) šiandien buvo ištraukti inauguracinio UEFA Europos Konferencijų lygos pirmojo atrankos etapo burtai, po kurių savo varžovus sužinojo Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ klubai. Burtai lėmė, kad tarp skirstytųjų komandų patekusi „Sūduva“ pirmajame atrankos etape susirems su „Valmiera“ klubu iš kaimyninės Latvijos. Tuo metu neskirstytųjų tarpe atsidūręs „Kauno Žalgiris“ pirmajame UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etape susitiks su „Europa“ ekipa iš Gibraltaro.
2021-06-15

Vytenis Čižauskas sezoną tęs Latvijos krepšinio lygoje

Devintąją vietą Lietuvos krepšinio lygoje užimantis Panevėžio "Lietkabelio" (5 pergalės ir 11 pralaimėjimų) klubas atsisveikino su 22 metų 188 cm ūgio Vyteniu Čižausku. Jis karjerą tęs Valmieros "Valmiera" gretose. V.Čižauskas prie "Lietkabelio" prisijungė spalio viduryje.
2014-12-10

„Nevėžis“ BBL aštuntfinalį pradėjo nesėkme

Antrą mačą per dvi dienas žaidusi Kėdainių „Nevėžio“ komanda Baltijos krepšinio lygos (BBL) atkrintamąsias pradėjo nesėkme. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai Latvijoje 70:89 (21:22, 20:20, 16:22, 13:25) turėjo pripažinti vietos „Valmiera“ ekipos pranašumą. Atsakomosios rungtynės ketvirtadienį (02.27) bus žaidžiamos Kėdainiuose. Geresnį dviejų mačų santykį turėsianti ekipa žengs į ketvirtfinalį, kur susigrums su Rakverės „Tarvas“ (Estija) bei Tamperės „Pyrinto“ (Suomija) poros nugalėtoju.
2014-02-24

R. Butauto auklėtiniai Latvijoje laimėjo tik trijų pratęsimų

Latvijos čempionate pergalę itin atkakliose rungtynėse šventė Ramūno Butauto treniruojama ir Antano Kavaliausko atstovaujama Rygos VEF (3/0) ekipa, kuri namuose tik po trijų pratęsimų 115:101 (17:18, 12:15, 20:19, 19:16, 13:13, 15:15, 19:6) nugalėjo „Valmiera“ (2/2) komandą. A. Kavaliauskas per 24 minutes pelnė 10 taškų (dvitaškiai 3/8, baudos 4/5 ), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir kartą suklydo.
2011-10-22

G. Staniulis išplėšė „Techasui” pergalę po pratęsimo

Antrąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurėje iškovojo be pralaimėjimų turnyre žengiantis Panevėžio „Techaso“ klubas, namuose 75:74 (15:24, 21:14, 13:13, 19:17, 7:6) po pratęsimo palaužęs „Valmiera“ ekipą. Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti 3 sek. latviai baudų metimais išlygino rezultatą (68:68). Pratęsime vėl viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Panevėžiečiams pergalę išplėšė Julius Žurna, pataikęs dvitaškį likus 9 sek.
2011-10-15

A.Valeika grįžta į „Valmiera" komandą

25 metų 207 cm ūgio puolėjas Artūras Valeika grįžta į Valmieros „Valmiera“ klubą, kuriame praleido praėjusį sezoną. Krepšininkas šį sezoną rungtyniavo „Alytaus“ ir Vilniaus „Perlo“ komandose, tačiau jose neįsitvirtino. Atstovaudamas Vilniaus komandai A.Valeika Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate vidutiniškai rinko po 2,4 taško, atkovojo po 2,9 kamuolio bei atliko po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.
2011-01-05

„Šiauliai“ šventė pergalę po pratęsimo

Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato Elito divizione šeštadienį Šiaulių „Šiauliai“ svečiuose po pratęsimo 93:86 (24:28, 14:16, 16:16, 20:14; 19:12) įveikė Valmieros „Valmiera“ (Latvija) krepšininkus. „Šiaulių“ (2 pergalės/3 pralaimėjimai) komandai Darius Gvezdauskas ir Rikis Haris (Ricky Harris) pelnė po 23 taškus, Vytautas Šarakauskas (12 atk. kam.) – 18, Edvinas Ruzgas – 11. Valmieros ekipoje (0/4) nesulaikomas buvo Janis Kaufmanis. Jo sąskaitoje – 30 taškų.