Paskutiniosiose Kleipėdoje vykusio keturių komandų turnyrą laimėjo Maskvos „Dinamo“ ekipa, kuri finalinėse rungtynėse 87:70 (21:23, 31:9, 23:22, 12:16) įveikė Kijevo „Budivelnik“ klubą.

Finalo dvikovoje „Dinamo“ po dviejų tritaškių iš eilės išsiveržė į priekį – 6:1. Po Rusijos klubo puolėjo Darjušo Lavrinovičiaus dvitaškio su pražanga – 17:13. Pirmojo kėlinio pabaigoje Kijevo klubo peržiūroje dalyvaujantis Vaidotas Pečiukas persvėrė rezultatą savo ekipos naudai 20:19. Kėlinio pabaigoje iš dešimties metrų lietuvis kala tritaškį su sirena – 23:21.

Po Darjušo Lavrinovičiaus nesportinės pražangos „Budyvelnik“ pirmavo 25:23. „Dinamo“ atsakas – 9:0 (25:32). „Dinamo“ didina apsukas ir antrajame kėlinyje sužaidus šešias minutes jau 45:28. Po dviejų kėlinių triuškinanti „Dinamo“persvara 52:32.

Trečiajame ketvirtyje sužaidus tris su puse minutės po Jannero Pargo tritaškio jau 64:37. Po trijų kėlinių – 75:54.

Ketvirtojo ketvirčio viduryje atsipalaidavę Rusijos klubo krepšininkai leido varžovams priartėti iki 77:65. „Dinamo“susikaupė ir laimėjo rungtynes rezultatu 87:70 .

„Dinamo“: Bostjanas Nachbaras, Jannero Pargo po 17, Darjušas Larinovičius 13 (16 min. 4/7 2 tšk., 5/5 baud. Met., 7 atk. kam., 1 blk.), ... Robertas Javtokas 8 ( 19 min., 4/8 2 tšk., 7 atk. kam.);