uniks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „uniks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „uniks“.

Eurolygos vadovas apie karą Ukrainą: „Tai atnešė daug iššūkių ir nežinomybės“

Prieš Eurolygos finalinį ketvertą lygos vadovas Jordi Bartomeu tarė pasveikinimo žodį spaudos konferencijoje, kur kalbėjo apie kylančius sunkumus. Kartu katalonas palietė ir karo Ukrainoje temą. Tiesa, apie tai kalbėjo itin aptakiai.  Priminsime, kad Maskvos CSKA, Kazanės „Uniks“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ buvo pašalinti iš Eurolygos turnyro prasidėjus karui Ukrainoje. CSKA šią savaitę išreiškė norą kitąmet sugrįžti, nes turi ilgalaikę A licenziją. „Smagu, kad sugrįžta sirgaliai.
2022-05-18

Oficialu: Eurolyga iš turnyro išmetė tris Rusijos komandas

Antradienį Eurolygos vadovybė oficialiai patvirtino, kad iš šio sezono kovų pašalino visus tris Rusijos klubus. Jų rezultatai bus anuliuoti. Priminsime, kad ligi šiol Maskvos CSKA, Kazanės „Unics“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos buvo tik suspenduotos. Dar vakar, pirmadienį, Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu oficialiai kreipėsi į Eurolygos valdybą, kurią sudaro A licenzijas turinčių 13 klubų, siūlydamas neįtraukti jų į šiųmetinę Eurolygos turnyro galutinę lentelę.
2022-03-22

„Uniks“ leido krepšininkams palikti komandą

Kazanės „Uniks“ davė leidimą visiems krepšininkams palikti komandą. Pranešama, kad Rusijos ekipa privačiu lėktuvu pirmadienį nuskrido į Milaną, kur šiandien tikėjosi žaisti su vietos „AX Armani“ krepšininkais Bet Eurolyga vakar vakare paskelbė, kad suspenduotos visos turnyro rusų komandos.
2022-03-01

Lietuviai Eurolygoje – skirtingose barikadų pusėse

Eurolygos lyderė „Barcelona“, kuri šventė net devynias pergales iš eilės, antrojo rato pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį svečiuose išbandys jėgas su Vitorijos „Baskonia“. Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas Katalonijos klubas (15 pergalių, 2 pralaimėjimai) pirmajame rate baskų komandą (6, 11) sutriuškino 93:67. Vitorijos ekipa šiuo metu tėra 16-oje vietoje. Šiose rungtynėse skirtingose stovyklose atsidurs Lietuvos krepšininkai.
2021-12-29

Šaras išliko santūrus, Rokas Jokubaitis nenustojo šypsotis

Vienose įspūdingiausių šio sezono Eurolygos rungtynių Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (15/2) namie 111:109 (27:28, 10:18, 20:28, 37:20, 17:15) palaužė Kazanės „Uniks“ (10/7). Barselonos komanda vienu metu nuo varžovų atsiliko 20 taškų skirtumu, bet grįžo į rungtynes ketvirtame kėlinyje, per kurį pelnė net 37 taškus, dar 17 pridėjo pratęsimo metu. Po įspūdingos pergalės Š. Jasikevičius teigė iš pradžių nematęs ženklų, kad jo komanda gali išbristi iš tokios gilios duobės.
2021-12-23

Eurolygoje – varžovus šluojančių „Barcelona“ ir „Uniks“ klubų dvikova

Aštuonios pergalės iš eilės. Taip dabar Eurolygoje žaidžia Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“. Septynerios laimėtos rungtynės per pastaruosius aštuonis turus. Tokie Kazanės „Uniks“ klubo rezultatai.  Šios komandos trečiadienį išbandys jėgas Barselonoje. Katalonijos ekipa (14 pergalių, 2 pralaimėjimai) užima pirmąją vietą, o Tatarstano klubas (10, 6) pakilo į ketvirtąją.  Pastaruoju metu naudingai rungtyniauja „Barcos“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis.
2021-12-22

Apie problemas žaidime prabilęs Jure Zdovcas: „Prieš mačą tikėjau, kad galime laimėti“

Jau eilinę nesėkmę Eurolygoje patyrė Kauno „Žalgirio“ (3/13) ekipa, kuri išvykoje 53:66 (12:13, 11:13, 19:16, 11:24) nusileido Kazanės UNIKS (10/6) krepšininkams. Tris kėlinius varžovas žalgiriečiai bandė priešintis, bet spurto 0:10 kevirtajame kėlinyje teko pripažinti Kazanės ekipos pranašumą. Kauniečiai turnyre patyrė trečiąją pergalę iš eilės ir jau 13-tą sezone. „Žalgirio“ krepšininkai bemaž pusę ketvirtojo kėlinio negalėjo pelnyti taškų.
2021-12-17

Pralaimėjimą Kazanėje apibendrinęs Edgaras Ulanovas: „Puolime labai trūko kokybės“

Kauno „Žalgiris“ (3/13) nesėkmingai užbaigė dvigubą Eurolygos savaitę. Prastai puolę kauniečiai svečiuose 53:66 (12:13, 11:13, 19:16, 11:24) nusileido Kazanės UNIKS (10/6) klubui. Lemiamas susitikime pasirodė ketvirtasis kėlinys, kurį varžovai pradėjo spurtu 10:0. Kauniečiai atrodė sutrikę, nesugebėjo nei užpulti, nei apsiginti nuo įsibėgėjusių UNIKS krepšininkų. Po mačo kalbėjęs 7 taškus rungtynėse pelnęs puolėjas Edgaras Ulanovas tikino, kad puolime labai trūko kokybės.
2021-12-17

Prieš kovą Kazanėje – varžovų liaupsės „Žalgiriui“

Kazanės UNIKS (9/6) treneris Velimiras Perasovičius prieš būsimą Eurolygos kovą Kauno „Žalgirio“ (3/12) klube regi teigiamus pasikeitimus. „Su nauju treneriu Jure Zdovcu „Žalgiris“ stipriai pagerino savo žaidimą. Iš paskutinių šešių rungtynių jie laimėjo trejas dvikovas. Mes kalbame apie komandą, kuri pasitiki savo jėgomis“, – teigė V. Perasovičius.
2021-12-17

Jure Zdovcas: apie planą prieš „Uniks“ ir Remigijaus Minioto traumą

Kauno „Žalgirio“ (3/12) komanda dvigubą Eurolygos savaitę užbaigs Kazanėje. Lietuvos čempionai penktadienį susitinka su „Uniks“ (9/6) komanda. „Kazanės komanda pastaruoju metu žaidžia gerai, įgavo pasitikėjimo, gerai ginasi, rotuoja, užtikrintesni yra puolime. Dabar fiksuoja pergalių seriją, o nemažai daliai žmonių tai yra staigmena, su tokia sudėtimi. Mes stengsimės būti geresni ir stipresni nei vakar, su solidesne gynyba.