„Neptūnas“ nusileido „Uniks“ komandai

Nesėkmę draugiškose rungtynėse ketvirtadienį patyrė Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai savo aikštelėje 66:89 (23:31, 17:25, 18:14, 8:19) turėjo pripažinti Jevgenijaus Pašutino treniruojamos Kazanės „Uniks“ ekipos pranašumą.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiams buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki 10 taškų. Visgi per ketvirtąjį kėlinį svečiai iš Rusijos surengė spurtą ir pabėgę į priekį šventė pergalę.

Uostamiesčio ekipos gretose debiutavo amerikietis Davidas McClure'as. Ketvirtadienio rytą į Lietuvą iš JAV atvykęs krepšininkas į „Uniks“ krepšį įmetė 9 taškus.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 14, Mindaugas Stašys 11, Davidas McClure'as 9, Simas Galdikas 8, Tomas Vilkius 7, Julius Žurna 7, Martynas Mažeika 5, Arvydas Vaitiekus 3, Robertas Bitinas 2.

„Uniks“: Kelly McCarty 24, Vladimiras Veremeenko 17, Terrellas Lyday'us 12, Igoris Zamanskis 11, Zacharas Pašutinas 10, Vitalijus Jurchicas 8, Piotras Samoilenko 7.

Kitas draugiškas rungtynes „Neptūnas“ žais jau rytoj, kur savo aikštelėje susitiks su Tomo Pačėso vadovaujama Gdynės „Asseco Prokom“ komanda.