Pergalių serijos Eurolygoje nepavyko pratęsti Vitorijos „Baskonia“ (3/3) klubui su dviem lietuviais. Ispanijos ekipa išvykoje 69:83 (17:24, 6:24, 21:18, 25:17) nusileido Kazanės UNIKS (2/4).

Tadas Sedekerskis sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių Eurolygoje. Lietuvio sąskaitoje – 11 taškų (4/5 dvit., 1/5 trit.), 12 atkovotų kamuolių ir 20 naudingumo balų.

Iki geriausio karjeros pasirodymo Tadui pritrūko dviejų naudingumo balų. Tiesa, lietuvis pagerino savo atkovotų kamuolių rekordą Eurolygoje.

Rokas Giedraitis dėl traumos rungtynes praleido.

Baskai sugebėjo laikytis rungtynėse tik pirmajame kėlinyje. Vėliau ispanai visiškai įklimpo šeimininkų gynyboje ir antrąjį ketvirtį pralaimėjo net 6:24.

Po pertraukos reikalai nepasitaisė. UNIKS ir toliau pavyzdingai dirbo gynyboje, o kitoje aikštės pusėje didino atstumą iki triuškinamo. „Baskonia“ rezultatą pašvelnino tik ketvirtajame kėlinyje.

Rusijos ekipos gretose žudiko instinktą įjungė veteranas Andrejus Voroncevičius. Visas statistikos eilutes pildęs puolėjas buvo vienas esminių rungtynių lūžio faktorių.

A. Voroncevičius per 24 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

UNIKS: A. Voroncevičius ir Johnas Brownas po 14, Jarrellas Brantley 11, Isaiah Canaanas 9 taškai.

„Baskonia“: W. Baldwinas 23, Matthew Costello 18, T. Sedekerskis 11 taškų.