Gairės

tesla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tesla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tesla“.

Šiuolaikiniai vairavimo pagalbininkai – kaip juos panaudoti geriausiai?

Įprasta manyti, kad automobiliai yra tiesiog susisiekimo priemonės, palengvinančios judėjimą iš vienos vietos į kitą. Tačiau šiandien jie tapo technologijų centrais, kupinais pažangių pagalbinių vairavimo asistentų. Vis dėlto, nepaisant šių kelionių saugumą ir patogumą didinančių technologijų išplitimo, plika akimi pastebimas atotrūkis tarp galimybės jomis naudotis ir realaus jų naudojimo.
2023-11-16

Muskas pasisakė apie karą Ukrainoje: Zelenskis turėtų susitikti su Putinu

JAV milijardierius, kompanijos „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas teigia, kad dabar esą yra tinkamas laikas Ukrainai pradėti derybas su Rusija tam, kad būtų išvengta naujų aukų fronte. UNIAN rašo, kad E. Muskas šiuos teiginius išsakė tinklaraštininko Lexo Friedmano tanklalaidėje. Atsakydamas į klausimą, ar tiesioginės derybos tarp Kyjivo ir Maskvos yra būtinos, E. Muskas teigė, kad taip. O Ukrainos bandymas atsikovoti prarastas teritorijas, pasak jo, nėra reikalingas.
2023-11-12

Panevėžyje sulaikytas Norvegijoje ieškomas automobilis „Tesla“

Panevėžyje sulaikytas Norvegijoje ieškomas automobilis „Tesla“. Ketvirtadienį, po 14 val., Panevėžyje, gautas pranešimas iš Kauno teritorinės muitinės Panevėžio pirmos kategorijos krovinių posto. Buvo pranešta, kad, patikrinus automobilį „Tesla“, pastebėta, jog jis ieškomas Norvegijoje. Panevėžio apskrities policija pranešė, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.
Kriminalai 2023-11-10

Pora išvažiavo su „Tesla“ per lietų: dabar turi susimokėti 17 tūkstančių

Johnny Bacigalupo ir Rob Hussey gavo 17 000 svarų sąskaitą už savo „Tesla“ automobilio remontą po to, kai jis buvo apgadintas per lietų – jiems liepta sumokėti, net jei jie teigia, kad tai ne jų kaltė.  Vyrai teigia, kad jų 60 000 svarų sterlingų kainuojantis elektromobilis nustojo veikti praėjusią savaitę per ekstremalias oro sąlygas.
2023-10-23

„Tesla“ trečiojo metų ketvirčio įplaukos 9 proc., pelnas nyko beveik perpus

JAV elektromobilių gamintoja „Tesla“ pranešė įplaukas trečiąjį metų ketvirtį padidinusi 9 proc., tačiau grynąjį pelną sumažinusi beveik perpus. Pasak bendrovės pranešimo, grynasis pelnas liepą-rugsėjį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, sunyko nuo 3,29 mlrd. iki 1,85 mlrd. JAV dolerių, o suderintas pelnas akcijai siekė 0,66 dolerio. Pardavimų pajamos didėjo nuo 21,54 mlrd. iki 23,35 mlrd. dolerių. Agentūros „FactSet“ kalbinti analitikai prognozavo vidutiniškai 24,2 mlrd.
2023-10-19

„Tesla“ elektromobilių pristatymai užsakovams trečiąjį ketvirtį menko labiau nei tikėtasi

JAV elektromobilių gamintoja „Tesla“ pranešė per trečiąjį šių metų ketvirtį jų užsakovams pristačiusi 435,1 tūkst. – 6,7 proc. mažiau nei per ankstesnius tris mėnesius, o tai paaiškina „prastovomis dėl planuotų gamybos atnaujinimų“, kurios, beje, truko ilgiau nei tikėtasi. Agentūros „Refinitiv“ kalbinti analitikai pranašavo kuklesnį pristatymų kritimą – vidutiniškai iki 461 tūkstančių. Biudžetinės klasės „Model 3“ ir „Model Y“ užsakovams perduota 419,1 tūkst.
2023-10-03

Atliko tyrimą: paaiškėjo kaip greitasis įkrovimas įtakoja elektromobilių baterijų tarnavimo trukmę

Kiekvieną kartą, kai automobilių rinkoje pasirodo naujas elektromobilis, jį pristatantis gamintojas nuolatos pabrėžia įspūdingą greitojo baterijų įkrovimo spartą. Šiandien vis daugiau elektromobilių siūlo 150, 200 ar netgi 250 kW siekiančią baterijų įkrovimo spartą, kuri užtikrina, jog prie įkrovimo stotelės praleistumėte kuo mažiau laiko.
2023-09-26

Į „Tesla“ gamyklą „pretenduoja“ ir Saudo Arabija

Nafta turtinga Saudo Arabija taip pat pretenduoja turėti amerikietiškų „Tesla“ elektromobilių gamyklą, kuri patenkintų Artimųjų Rytų poreikius, skelbia „The Wall Street Journal“, remdamasis informuotais šaltiniais. Kita vertus, leidinys pažymi, jog arabų karalystės atstovų derybos su JAV technologijų magnatu Elonu Musku (Ilonu Masku) dėl tokio projekto yra ankstyvoje stadijoje ir gali baigtis niekuo.
2023-09-19

„Tesla“ pradėtas kainų karas sukėlė krizę Kinijos automobilių pramonėje

Kinijos automobilių pramonė gąsdina Europoje įsitvirtinusius gamintojus ypatingai mažomis, konkurencingomis elektromobilių kainomis. Kol įperkamų automobilių išsiilgę pirkėjai džiaugiasi, jog pagaliau bus galima įsigyti neblogą elektromobilį iš Kinijos, vietiniai gamintojai nuogąstauja, jog nelygiomis konkurencinėmis sąlygomis dirbantys gamintojai praras nemažą dalį Europos rinkos.
2023-09-19

Pasaulinę elektromobilių dieną lietuviai paminėjo pagerinę rekordą

Elektromobiliai ir visa, kas su jais susiję, pastaruoju metu gali būti vadinama viena greičiausiai besiplečiančių sričių. Jei dar prieš dešimtmetį didžiausias klausimas renkantis elektrinę transporto priemonė buvo jos nuvažiuojamas atstumas, tai dabar sunkesniu galvosūkiu tampa klausimas kokį elektromobilį rinktis ar kokią įkrovimo stotelę įsirengti.
2023-09-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų