romos lazio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „romos lazio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „romos lazio“.

„Juventus“ Italijos futbolo taurės pirmose pusfinalio rungtynėse įgijo solidų pranašumą

Turino „Juventus“ Italijos futbolo taurės pusfinalio pirmose rungtynėse 2:0 nugalėjo Romos „Lazio“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje abi komandos aktyviai žaidė puolime, susikūrė savų progų, tačiau pasižymėti taip ir nepavyko.
2024-04-03

Čempionų lygoje „Barcelona“ į pergalę vedė jaunoji žvaigždė, „Lazio“ nusileido Roterdamo komandai

Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvi trečio turo rungtynės. H grupėje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Barcelona“ klubas. Katalonai namuose 2:1 nugalėjo Donetsko „Shakhtar“ komandą. Pirmajame kėlinyje „Barcelona“ gretose puikiai pasirodė 20-metis talentas Ferminas Lopezas. Futbolininkas iš pradžių pabėgo vienas prieš vartininką ir pataikė į vartų skersinį, tačiau kamuolys atšoko Feranu Torresui, kuris pakartotiniu smūgiu išvedė „Barcelona“ į priekį.
2023-10-25

Lietuvos teisėjai dirbs UEFA Čempionų lygos rungtynėse

Donato Rumšo vadovaujama teisėjų brigada sulaukė ypatingo įvertinimo – ją regėsime šio trečiadienio UEFA Čempionų lygos rungtynėse Škotijoje. „Celtic Park“ stadione rungsis E grupės komandos – Glazgo „Celtic“ ir Romos „Lazio“. Rungtynės Lietuvos laiku prasidės 22:00 valandą. Šios dvikovos teisėjų brigadą sudarys Donatas Rumšas, asistentai Aleksandr Radiuš ir Dovydas Sužiedėlis, kurie vakar darbavosi LFF taurės finalo rungtynėse tarp „TransINVEST“ ir „Šiauliai“ komandų.
2023-10-02

Vartininkas pelnė ypač svarbų įvartį „iš žaidimo“: tapo tik antruoju tokiu istorijoje

Antradienį prasidėjusioje Čempionų lygos E grupėje užfiksuotos dramatiškos lygiosios tarp Madrido „Atletico“ ir Romos „Lazio“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę ispanai paskutinę rungtynių akimirką praleido varžovų vartininko Ivano Provedelio įvartį ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Tai buvo tam tikras I.Provedelio revanšas, kuris liko įskaudintas po to, kai pirmoje rungtynių pusėje Pablo Barriosas įmušė įvartį į jo ginamus vartus, kuomet smūgio trajektorija buvo smarkiai pakeista po „Lazio“ ...
2023-09-20

3 įvarčius rungtynių pabaigoje pelnęs „Inter“ nugalėjo „Lazio"

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Henrikhas Mkhitaryanas 22-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Ivanas Provedelis atrėmė kamuolį. Joaquinas Correa 24-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. H. Mkhitaryanas 26-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2023-04-30

Europos stadionuose – „El Clasico“ ir kiti milžinų susirėmimai

„Barcelona“ – prieš Madrido „Real“. Sekmadienio „El Clasico“ rungtynių nekantriai laukia ne tik Ispanijos, bet ir viso pasaulio futbolo gerbėjai. Nestigs intriguojančių mačų ir Italijos lygoje, kur savaitgalį „Lazio“ varžysis su „Roma“, o Milano „Inter“ – su Turino „Juventus“. Nyderlandų čempionate ietis sukryžiuos lyderiai – Amsterdamo „Ajax“ ir Roterdamo „Feyenoord“. „Real“ komandai dvikovoje su „Barca“ būtina pergalė, norint išsaugoti realias viltis pakovoti dėl šalies čempionų titulo.
2023-03-17

Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą. F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį. Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.
2022-10-02

Lietuvis susiejo ateitį su „Lazio“ klubu

Romos „Lazio“ klubui priklausantis vartininkas Marius Adamonis ilgam susiejo savo ateitį su Italijos klubu. 25-erių metų vartininkas su „Lazio“ pasirašė naują trejų metų sutartį ir šioje ekipoje žais iki 2025 metų vasaros. M.Adamonis dar nėra sužaidęs oficialių rungtynių už „Lazio“ klubą Italijos „Serie A“ lygoje, nors šioje komandoje žaidžia nuo 2017 metų.
2022-06-10

Paskutiniai Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyviai – „Bayern“ ir „Chelsea“

UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo paskutiniai du ketvirtfinalio dalyviai – toliau žengė Miuncheno „Bayern“ ir Londono „Chelsea“. „Bayern“ namie 2:1 (1:0) užtikrintai susitvarkė su Romos „Lazio“. Čempionų titulą ginantiems vokiečiams tereikėjo sutvarkyti formalumus, nes pirmą susitikimą buvo laimėję 4:1. 33-ąją minutę „Bayern“ į priekį išvedė Robertas Lewandowskis, realizavęs 11 m baudinį. 73 min. rezultatą padvigubino Ericas Maximas Choupo-Motingas.