Turino „Juventus“ Italijos futbolo taurės pusfinalio pirmose rungtynėse 2:0 nugalėjo Romos „Lazio“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos aktyviai žaidė puolime, susikūrė savų progų, tačiau pasižymėti taip ir nepavyko.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Juventus“ futbolininkai ir greitai po Federico Chiesa tikslaus smūgio išvedė „Juventus“ į priekį 1:0. Tuo tarpu netrukus Dušanas Vlahovičius šį šeimininkų ekipos pranašumą puikiu smūgiu padvigubino 2:0.

D. Vlahovičius yra vos vienas iš trijų „Serie A“ lygos žaidėjų, pelniusių 10+ įvarčių visuose turnyruose nuo sausio mėnesio pradžios.

Atsakomosios taurės pusfinalio rungtynės tarp „Juventus“ ir „Lazio“ komandų bus žaidžiamos balandžio 23-ąją dieną.