Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Henrikhas Mkhitaryanas 22-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Ivanas Provedelis atrėmė kamuolį.

Joaquinas Correa 24-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

H. Mkhitaryanas 26-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Felipe Andersonas 36-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Lazio” ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Ciro Immobile pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.

Luisas Alberto 60-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas Andre Onana apgynė savo saugomus vartus.

Federico Di Marco 66-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau I.Provedelis sėkmingai atrėmė kamuolį.

Lautaro Martinezas 78-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Robinas Gosensas 83-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Inter“ naudai 2:1.

L. Martinezas rungtynių pabaigoje pridėjo dar vieną įvartį, o „Inter“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 3:1.