„Barcelonos" komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Real Betis“ futbolininkus.

Andreasas Christensenas 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Edgaras Gonzalezas 33-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, bei svečiai liko žaisti dešimtyje.

Robertas Lewandowskis 36-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Raphinha 39-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

R.Lewandowskio 57-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir šį kartą pasižymėti nepavyko.

Guido Rodriguezas 82-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus, o „Barcelona“ iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 4:0.