Benzema pelnė „hat-tricką" ir „Real" nugalėjo „Almeria"

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo „Almeria“ futbolininkus.

Karimas Benzema 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real“ į priekį 1:0. Prancūzas 17-ąją minutę dar kartą nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Largie Ramazani 27-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

K.Benzema 42-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Lazaro pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:3.

Rodrygo 47-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir vėl padidino pranašumą 4:1.

Lucas Robertone 61-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir vėl sušvelnino rungtynių rezultatą 2:4.

Marco Asensio 78-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Fernando Martinezas.

K.Benzemos 87-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir dar kartą pasižymėti nepavyko.

„Real“ po 32 sužaistų rungtynių turi surinkęs 68 taškus ir rikiuojasi antroje čempionato turnyrinės lentelės vietoje bei nuo „Barcelonos“ atsilieka aštuoniais taškais. Tuo tarpu „Almeria“ su 33 taškais žengia penkiolikta.