UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo paskutiniai du ketvirtfinalio dalyviai – toliau žengė Miuncheno „Bayern“ ir Londono „Chelsea“.

„Bayern“ namie 2:1 (1:0) užtikrintai susitvarkė su Romos „Lazio“. Čempionų titulą ginantiems vokiečiams tereikėjo sutvarkyti formalumus, nes pirmą susitikimą buvo laimėję 4:1.

33-ąją minutę „Bayern“ į priekį išvedė Robertas Lewandowskis, realizavęs 11 m baudinį. 73 min. rezultatą padvigubino Ericas Maximas Choupo-Motingas.

Paguodos įvartį italams pelnė Marco Parolo (82 min.).

Kitose rungtynėse Londone „Chelsea“ 2:0 (1:0) nugalėjo Madrido „Atletico“. Pirmą susitikimą anglų ekipa prieš Ispanijos čempionato lyderius buvo laimėjusi 1:0.

Pirmąjį mačo įvartį 34 minutę pelnė Hakimas Ziyechas. Paskutinį vinį svečiams dūrė Emersonas Palmieri, pelnęs įvartį jau per pridėtą antro kėlinio laiką.

Ispanai rungtynes baigė dešimtiese – 81-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Stefanas Savičius.

Į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį taip pat pateko „Manchester City“, „Liverpool“, „Porto“, Paryžiaus „Saint-Germain“, Dortmundo „Borussia“ ir Madrido „Real“.