renault

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „renault“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „renault“.

Lietuvoje pradedami naujojo „Renault Symbioz“ užsakymai

„Renault“ pirkėjams Lietuvoje, kaip ir likusiose Baltijos šalyse, turi gerų naujienų. Birželio 18-ąją pradedami tik gegužės pradžioje pristatyto naujojo modelio „Symbioz“ užsakymai. Pradinė „Techno“ versijos kaina Lietuvoje siekia 30 290 eurų. Pirmieji modeliai pirkėjus pasieks jau šių metų rugsėjį. „Renault Symbioz“ įkūnija geriausius naujausių „Renault“ automobilių dizaino, junglumo ir efektyvumo aspektus.
2024-06-11

Pigiausi hibridiniai automobiliai Lietuvoje: nuo kompaktiškų hečbekų iki stilingų SUV

Dyzelinis variklis daugelį metų buvo pozicionuojamas kaip tinkamiausias pasirinkimas, kuris leistų sumažinti išlaidas degalams. Vis dėlto, šiandien dyzelinių variklių vietą vis dažniau užima hibridinės alternatyvos, kurios ne tik pasižymi mažesne tarša, bet ir džiuginančiu efektyvumu. Ypač mieste, kur įprasti varikliai pasižymi didžiausiu apetitu.  Hibridinių automobilių naudą įžvelgę Lietuvos vairuotojai netrukus suskubo jiems skirti didžiausią prioritetą.
2024-05-22

„Renault“ naujos kartos hibridas vien elektros režimu nuvažiuos 100 kilometrų

Aukštesnę pavarą įjungęs prancūziškų automobilių gamintojas „Renault“ pademonstravo hibridinį SUV tipo modelį, kuris leis elektros režimu nuvažiuoti 100 kilometrų atstumą.  Iki šiol iš tinklo įkraunami hibridai „Renault“ modelių gamoje pasirodydavo tik akimirkai, o ir jų veikimo savybės negalėjo pranokti konkurentų siūlomų alternatyvų. Vis dėlto, šiemet rinkoje pasirodysiantis „Renault Rafale“ šią nusistovėjusią praktiką pakeis.
2024-05-21

„Renault TCe“ varikliai: Vienas iš jų – geras, kitas – nelabai

„Renault TCe“ vardu pavadinti benzininiai varikliai yra pastarųjų automobilių industrijos dešimtmečių progreso veidrodis. Visgi, būtent variklių srityje technologinį proveržį labiausiai skatino ne tik talentingi inžinieriai, bet ir nuolatos griežtėjantys taršos reikalavimai, dėl kurių gamintojai turėjo surasti retkarčiais išradingų būdų kaip išvengti itin skaudžių Europos Sąjungos nuobaudų. Prancūzijos automobilių gamintojai šiame kontekste buvo baudžiami du kartus.
2024-05-09

„Renault“ keičia automobilių pardavimo filosofiją

„Renault“ didžiulį prioritetą teikia ne tik savo kuriamiems modeliams, bet ir tam, kaip pastarieji pateikiami pirkėjams. Dėl šios priežasties Prancūzijos bendrovė nusprendė sustiprinti savo automobilių pardavimo tinklą, diegdama naują koncepcinį prekybos vietų formatą pavadinimu „rnlt©“, rašoma gamintojo išplatintame pranešime spaudai.  Klientų patirties gerinimas išlieka „Renault“ prioritetu.
2024-05-07

„Renault“ sukurtas 1,5 litro „dCi“: Ar tikrai vertėtų jo bijoti?

„Renault“ niekada nebuvo laikoma kaip itin gerų, itin patikimų dyzelinių variklių gamintoja. Šiuo statusu daugelį metų didžiavosi „Peugeot“, o tiksliau – „PSA“ koncernas, bet tai nereiškia, jog „Renault“ kūrinius vertėtų nuvertinti. Anaiptol. Jeigu vadovautumėtės vien visuomenėje vyraujančiais stereotipais, tuomet drąsiai sakytume, jog 10 metų senumo automobilių kategorijoje vokiški kūriniai yra patys ištvermingiausi, o itališki – patys gležniausi.
2024-04-23

Naujų automobilių rinka Europoje: kovo mėnesį smuko elektromobilių, dyzelių paklausa

Trečiąjį šių metų mėnesį, naujų automobilių pardavimų apimtys Europoje pastebimai sumažėjo, tačiau didžiausią nuosmukį buvo galima įžvelgti elektromobilių ir dyzelinių automobilių paklausoje.  Vadovaujantis Europos automobilių gamintojų asociacijos (ACEA) duomenimis, kovo mėnesį pardavimų nuosmukį įtakojo Velykų savaitgalis, dėl kurio Vokietijoje naujų automobilių registravimas sumažėjo 6,2 proc., Ispanijoje – 4,7 proc., Italijoje – 3,7 proc., o Prancūzijoje – 1,5 proc.
2024-04-23

Prie bendros „Renault Group“ ir „Volvo Group“ įmonės jungiasi Prancūzijos laivybos ir logistikos milžinė

Prancūzijos laivybos ir logistikos milžinė „CMA CGM Group“ prisijungė prie „Renault Group“ ir „Volvo Group“ įsteigtos bendros įmonės „Flexis SAS“, kuri gamins naujos kartos elektrinius furgonus. Naujasis partneris per savo energetikos fondą PULSE įsigijo 10 proc. „Flexis SAS“ akcijų ir patvirtino savo ketinimą iki 2026 m. į įmonę investuoti iki 120 mln. eurų. „Volvo Group“ ir „Renault Group“, valdančios po 45 proc.
2024-04-17

„Renault“ atnaujino vieną iš savo bestselerių: siūlys daugiau komforto ir technologijų

Prancūzijos automobilių gamintoja „Renault“ pristatė atnaujintą populiarų miesto visureigį – „Renault Captur“. Eilę metų į perkamiausių dešimtuką patenkantis modelis nuo šiol siūlys daugiau pažangių technologijų, leis rinktis iš skirtingo našumo variklių.  „Daugiau nei prieš dešimt metų „Renault“ įnešė naujų vėjų į kompaktiškų B automobilių segmentą. Sukūrę „Captur“ pagal „automobilis gyvenimui“ principą, atliepėme daugiau kaip 2 mln.
2024-04-05

Ar šiemet bus elektromobilių proveržis?

Sparčiai kilusi elektromobilių pardavimo kreivė ėmė plokštėti, kai nemenka dalis juos įsigyti troškusių vairuotojų išpildė savo norą. Anksčiau gamintojai nespėjo gaminti elektrinių modelių, o dabar yra priversti stumdytis pečiais dėl kiekvieno pirkėjo. Tačiau laukti liko neilgai – Europos įmonių atstovai užsimena radę sprendimą, kuris padės nutiesti platesnius tiltus į pirkėjų širdis ir paskatins dar daugiau žmonių taršų transportą keisti į elektrinį.
2024-03-19
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų