raimondas kuodis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raimondas kuodis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raimondas kuodis“.

Ekonomistas Raimondas Kuodis apie verslininkus ir mokesčius: versle neturime elito, kuris mąstytų abiem pusrutuliais

Kalbant apie mokesčių didinimą tam, kad būtų padidintas gynybos finansavimas, didelė dalis piliečių laikosi nuomonės, kad daugiau mokėti turėti verslai, nes jie ir uždirba daugiau. Tuo tarpu verslininkai atkerta, kad gynyba yra visų reikalas – ir verslų, ir pensininkų.  Anot naujienų portalo tv3.lt laidoje „33 min. su Artūru Anužiu“ apsilankiusio ekonomisto Raimondo Kuodžio, mokesčiai turėtų būti teisingi visiems, tačiau tai pasiekti yra kone neįmanoma.
2024-06-09

Ekonomistas Raimondas Kuodis apie lietuvių vengimą mokėti mokesčius: „Dauguma piliečių nekenčia savo valstybės“

Ekonomistas Raimondas Kuodis neslepia kritikos Finansų ministerijos užmojui kelti mokesčius, kad būtų didinamas gynybos finansavimas. Pasak jo, Lietuvoje žmonės mėgsta skambiai kalbėti, bet imtis realių veiksmų – nedrįsta.  Apie mokesčius, gyvulių ūkį ir Lietuvos gynybos finansavimą, naujienų portalo laidoje „33 min. su Artūru Anužiu“ diskutavo R. Kuodis.

Ekonomistai apie idėją kelti mokesčius dėl gynybos: „Čia būtų vienas iš blogiausių pasiūlymų“

Rusijai vykdant brutalų karą Ukrainoje ir Lietuvos pašonėje žvanginat ginklais, mūsų politikos elitas ėmė galvoti, iš kur paimti pinigų būtinam šalies gynybos stiprinimui.

Kuodis apie naujus Rusijos siekius pakenkti: „Turime problemą“

Rusija siekia didinti naftos kainas, todėl bando įtikinti OPEC šalis mažinti naftos gavybą. Didesnė naftos kaina lemtų didesnę infliaciją Lietuvoje ir Europos Sąjungoje, lemtų ir didesnes palūkanas. Ar Rusijai toks planas pavyks, laidoje „Dienos komentaras“ atsakė ekonomistas Raimondas Kuodis. Ar pavyks Rusijai pasiekti savo tikslą ir padidinti naftos kainas iki beveik 100 dolerių už barelį? Turime problemą.

Kas iš tiesų valdo Lietuvą? Ekonomistas Raimondas Kuodis: „Politikai yra tik marionetės“

Ekonomistas, premjerės Ingridos Šimonytės patarėjas Raimondas Kuodis teigia, kad viešasis sektorius jau yra ant žlugimo ribos. Svarbiems pokyčiams esą pritrūksta politikų valios ir galios, kuri iš tiesų yra lobistų rankose. Apie tai ekonomistas kalbėjo naujienų portalo tv3.lt laidoje „33 min. su Artūru Anužiu“. Vis daugiau lietuvų skundžiantis prastai dirbančiu viešuoju sektoriumi, ekonomistas Raimondas Kuodis rėžia tiesiai šviesiai – jis yra ant žlugimo ribos.

Baiminasi, kas bus panaikinus lengvatą maitinimo įstaigoms: „Tėvai jau dabar sunkiai įperka vaikams maitinimą“

Vyriausybė siūlo dalį dabar esančių mokesčių didinti ir įvesti naujus. Vienas iš plačiausiai aptariamų klausimų – pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata maitinimo įstaigoms. Verslininkai prašo lengvatą palikti, tačiau Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė atskleidžia, kad nuo naujų PVM lengvatos maitinimo įstaigoms tikrai nebeliks. Tai reiškia, kad nuo kitų metų už tokias paslaugas vietoje 9 proc. turės būti taikomas standartinis 21 proc. dydžio PVM.

Kuodis rėžė aštrią nuomonę dėl mokytojų streiko: taip elgtis yra nedora

Ministrei pirmininkei Ingridai Šimonytei patariantis ekonomistas Raimondas Kuodis sako, kad protestuojantys mokytojai elgiasi vaikiškai, užuot elgęsi pilietiškai. Šią mintį laidoje „Dienos komentaras“ ekonomistas ir atskleidė.  Komentuodamas švietimo darbuotojų streiką sakėte, kad jų reikalavimai šiek tiek primena vaikų darželį, kodėl taip manote? Lietuvoje yra didelė elito stoka.

Padidinus algas mokytojams, nukentės gydytojai ir pensininkai?

Jeigu būtų patenkinti streikui besiruošiančių mokytojų reikalavimai ir jų algos didėtų iki 1,3 vidutinio darbo užmokesčio (VDU) šalyje, nuskriaustos būtų sveikatos ir socialinė apsauga. Taip mano premjerės Ingridos Šimonytės patarėjas ekonomistas Raimondas Kuodis. Asmeninėje „Facebook“ paskyroje jis atkreipė dėmesį į švietimo sistemos ir bendrai viešuosius valstybės finansus.
280 2023-09-20

Kuodis apie Nausėdos siūlymus didinti pensijas ir išmokas tėvams: „Prezidentas turbūt serga „ego“ lyderyste“

Susitikęs su parlamento valdyba šalies vadovas Gitanas Nausėda pareiškė, kad žmogaus teisės apima ne tik kažkieno norą lengviau įsigyti narkotikų, bet ir senjorų bei vaikus auginančių šeimų finansinės padėties gerinimą.

Ekonomistas Kuodis: mokesčių reforma kosmetinė, bet einama teisinga kryptimi

Premjerės patarėjas ekonomistas Raimondas Kuodis stringančią mokesčių reformą vadina nepakankamai ambicinga, atsargia ir kosmetine, bet, anot jo, einama teisinga kryptimi. R. Kuodis kritikuoja ir siūlymus leisti žmonėms dalį pensijų fonduose sukauptų lėšų pasiimti iš karto. Anot jo, tokiu atveju tai nebūtų pensijų sistema.  „Reforma (mokesčių – BNS) nėra labai ambicinga – labiau kosmetinė, bet teisinga kryptimi, atsargi labai, bet nėra radikali“, – Žinių radijui pirmadienį teigė R. Kuodis.
2023-09-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų